callgame

Mano kurtas baznycios interijeras

Recommended Posts

Sveiki labai ilga laika nek─Śliau savo mapp darbu gal jau 8 ar daugiau menesi┼│ taigi nuspriand┼żiau id─Śti savo daryta interijera ba┼żny─Źiai kury naudosiu savo serveryje taigi pra┼íome komentuoti jei randate klaidu prane┼íkite jei nematote ┼íi┼│ minetiuriniu paveiksliuku taipogi ra┼íykite ir a┼í sud─Śsiu normalaus dyd┼żio tik ┼íiuo atveju viska sud─Śjeu y viena paveiksliuka kad nereik─Śtu maigyti nuorodu

http://www.part.lt/img/a944130b1da8c12d ... e8a438.JPG

Paspaude ant nuotraukos galite ja pasididinti a─Źi┼ź u┼ż d─Śmesi. vos neu┼żmir┼íau x/10 balu irgi pra┼íy─Źiau ra┼íyti

P.S. jei kamnors patiko mano ┼íis darba kuriu mapp darbus palei u┼żsakimus jusu norimoje vietoje mapp darbus ar interijerus

Kontaktai: skype: zombie_killer8

Pagarbiai Rytis_Rinkevi─Źius

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Labai jau nes─ůmoninga ka┼żkokia. Nevertinu, nes nesupratau pa─Źio mapp'o net.

Tai kad n─Śra ka ─Źe suprasti .... ba┼żny─Źe- "vestuviu"/pamaldu/nuodemiu ispa┼żinimo ir kitokio ┼á┼źdo vieta....

Tai kad n─Śra ka ─Źe suprasti .... ba┼żny─Źe- "vestuviu"/pamaldu/nuodemiu ispa┼żinimo ir kitokio ┼á┼źdo vieta....

Ne tame bajeris. Esm─Ś tame, kad ─Źia i┼íviso ka┼żkoks lempinis darbas. Visai nepana┼íu ─» ba┼żny─Źi─ů.

Jo ir man nepana┼íu ─» interjiera ba┼żny─Źios ─Źia gal labiau jau butu koks jau svetain─Śs interjieras arba koks ofisas bet tikrai ne ba┼żny─Źia objiektai nesiderina nepana┼íu ─» ba┼żny─Źia..

Duodu u┼ż pastangas 6,5/10 nes dar ka┼żko truko tame interjiere.

Grindys labai nepatiko nesuprantu kodel tokios :D gal─Śjai i┼í med┼żio kokes .

Ie┼íkojau pagrindu geresniu ta─Źiau reik─Śjo rinkis i┼í to ka radau o medinio nieko nebuvo kad u┼żtektu apa─Źiai o jei butu tai tik medziai kurie yra apvalus o lygiu pagrindu nebuvo :/

Daugiau ra┼í─Ś kad nesiderina objektai. Kas der─Śtu ba┼żny─Źiai tu man pasakyk? viskas kas der─Śtu ie┼íkojau radau labai ma┼żai o ofisas arba svetaines interijeras? ┼żmogau nuo kada ofise su kambario interijere yra kry┼żius? ..... jei ┼żinai kas derintus para┼íyk pakoreguosiu darba

OWERWING jei tai lempinis darbas padaryk pats ba┼żny─Źios interijera :) ir padaryk viska nuo 0 kaip a┼í.... tai n─Śra tas pats kaip sud─Śti objektus kokei gaujai ar darbui....

Ie┼íkojau pagrindu geresniu ta─Źiau reik─Śjo rinkis i┼í to ka radau o medinio nieko nebuvo kad u┼żtektu apa─Źiai o jei butu tai tik medziai kurie yra apvalus o lygiu pagrindu nebuvo :/

Daugiau ra┼í─Ś kad nesiderina objektai. Kas der─Śtu ba┼żny─Źiai tu man pasakyk? viskas kas der─Śtu ie┼íkojau radau labai ma┼żai o ofisas arba svetaines interijeras? ┼żmogau nuo kada ofise su kambario interijere yra kry┼żius? ..... jei ┼żinai kas derintus para┼íyk pakoreguosiu darba

OWERWING jei tai lempinis darbas padaryk pats ba┼żny─Źios interijera :) ir padaryk viska nuo 0 kaip a┼í.... tai n─Śra tas pats kaip sud─Śti objektus kokei gaujai ar darbui....

Ar tu kvieti mane ─» kov─ů ar tik nori pavaidinti, kad neva padarei?

neturejeu omenyje nei vieno isvardinto daikto bet kova b┼źt┼│ ideal┼│

Nu butu viskas buve gra┼żu, bet kad nelabai tos ma┼żos g─Śl─Śs atrodo, grindys su lubom tie patys objektai nekaip atrodo ir jei ─Śmeisi tiek vietos tai gal─Śjai dar ka┼żko prid─Śti pvz kokiu ─» ┼íonus statul┼│ ar dar konors. O lubas gali ─»d─Śti tok─» objekta su ID: 8947

neturejeu omenyje nei vieno isvardinto daikto bet kova b┼źt┼│ ideal┼│

Rašyk į pm arba į skype, suderinsim.

Nu butu viskas buve gra┼żu, bet kad nelabai tos ma┼żos g─Śl─Śs atrodo, grindys su lubom tie patys objektai nekaip atrodo ir jei ─Śmeisi tiek vietos tai gal─Śjai dar ka┼żko prid─Śti pvz kokiu ─» ┼íonus statul┼│ ar dar konors. O lubas gali ─»d─Śti tok─» objekta su ID: 8947

I┼ítikro su tavimi sutinku a─Źi┼ź kad patarei ka d─Śti vietoj lubu :) nes pirmasis ─Źe buvo toks interijeras darytas mano kaip ra┼íiau auk┼í─Źiau postuose kad neradau geru objektu k─ů i┼í geresniu radau ta ir d─Śjeu :/

ka┼íkas ra┼í─Ś n─Śra objektu n─Śra darbo: objektu apie 80 visi objektai i┼íkyrus g─Ślytes.... buvo derinti kordinat─Śmis visi objektai lygiai sud─Śti .... nei jie mirguliuoja nei yra tarpai .... o jei priki┼íi perdaug objektu tau prad─Śs gi laginti serveryje delto nemanau kad galima sakyti kad n─Śra darbo....

owerwing susisieksiu

┼áeip viskas gal butu kaip ir puiku bet kaip sakiau objiektai yra netinkami kai kurie pv┼ż tos g─Śl─Śs nuo kada ant grind┼│ auga g─Śl─Śs gal─Śjai ─»vest paie┼íkoj plant ir b┼źtum ┼żemiau pa─Śjas rad─Ös stiklin─Ös o jose g─Śl─Śs ir dar ka┼żkas + gal─Śjai padaryt altori┼│ kaip sak─Ś ─»d─Śt statul─Śliu o jie tiktu prie altoriaus dar kas tai gal─Śjai ─»mest ap┼ívietim─ů koki daugiau,ir manau reik─Śjo u┼żpildyt vieta gal─Śjai ─»d─Śt paveikslu kur gal─Ö ant sien┼│ ir pn┼í nu ┼íeip kita kart bandyk visa erdv─Ś u┼żpildyt.

┼áeip viskas gal butu kaip ir puiku bet kaip sakiau objiektai yra netinkami kai kurie pv┼ż tos g─Śl─Śs nuo kada ant grind┼│ auga g─Śl─Śs gal─Śjai ─»vest paie┼íkoj plant ir b┼źtum ┼żemiau pa─Śjas rad─Ös stiklin─Ös o jose g─Śl─Śs ir dar ka┼żkas + gal─Śjai padaryt altori┼│ kaip sak─Ś ─»d─Śt statul─Śliu o jie tiktu prie altoriaus dar kas tai gal─Śjai ─»mest ap┼ívietim─ů koki daugiau,ir manau reik─Śjo u┼żpildyt vieta gal─Śjai ─»d─Śt paveikslu kur gal─Ö ant sien┼│ ir pn┼í nu ┼íeip kita kart bandyk visa erdv─Ś u┼żpildyt.

─îia tos g─Śl─Śs ir yra stikliniam vazuon─Ślyje tik ka┼żkod─Śl nerodo to vazon─Ślio man irgi taip buvo band┼żiau ─» ofis─ů ─»sid─Śti g─Śles ir man taip pat nerod─Ś vazuon─Ślio :)

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.