Peršokti į turinį
Nickas.

Naujas Dead Island 2 žaidimas nekuriamas. Bus filmas

Recommended Posts

Šią savaitę nenurodytas šaltinis naujienų portalui IGN Germany nurodė, kad žaidimų kūrėjai, Yager Development, šiuo metu baiginėjantys Spec Ops: The Line, prisiims būsimo zombių tematikos žaidimo, Dead Island 2, kūrimo atsakomybę. Tačiau šiandien žaidimo leidėjai, Deep Silver, paneigė šį gandą.

„Mes nei dirbame su Yager, nei turime planų dirbti su Yager ties šiuo projektu.“ sakė vienas iš Deep Silver vadovų, Guido Eickmeyer. Taip pat kompanija kol kas neturi jokių ateities planų dirbti su Yager Development studija.

Apskirtai, šiuo metu leidėjai dar neturi jokios Dead Island 2 koncepcijos. Svarstomos tik galimybės kurti šį žaidimą, jokie darbai kol kas neprasidėję ir dar neaišku, ar kada nors išviso prasidės. Nepaisant to, kad naujo Dead Island žaidimo horizonte iš viso nesimato, to paties pavadinimo kino filmas, atrodo, stumiasi į priekį. Filmų kūrėjų studija, Lionsgate, pernai, po sėkmingo originalaus Dead Island žaidimo starto, įsigijo teisę kurti kino filmą. Filmą režisuos Sean Daniel ir Stefan Sonnenfeld - žmonės prisidėję prie tokių filmų kaip „The Mummy“, „Pirates of the Caribbean“ ir „X-Men: The Last Stand“ sukūrimo.

pcgames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×