Peršokti į turinį
N4CHIS

Nachiko naujausia galerija..

Recommended Posts

Nėra už ką, pats susiprasi kas blogai visiem kritika dalini ;)

Tiesą sakant duodu kritiką jei matau vietą/detalę dizaine, kuri man nepatinka. Kartais būna, kad visas dizainas nepatinka, bet dažniau būna, kur kokia smulki vieta nepatinka. O save vertinti sunku, nors žinoma yra vietų, kurios man atrodo reikalaujančios pakeitimų. Tačiau gal kitiems atrodys kitaip. O tai ką tu parašei "Prastokas 3/10" man nė truputėlį nepadėjo, tik supratau, kad kažkas ne taip ir tiek. 

O šitas gal kažkiek geresnis? Ar vėl 3/10 niekam tikęs?

i53_SanAndreasasLTDizainas.png

Redaguota , nario Nachis

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Tiesą sakant duodu kritiką jei matau vietą/detalę dizaine, kuri man nepatinka. Kartais būna, kad visas dizainas nepatinka, bet dažniau būna, kur kokia smulki vieta nepatinka. O save vertinti sunku, nors žinoma yra vietų, kurios man atrodo reikalaujančios pakeitimų. Tačiau gal kitiems atrodys kitaip. O tai ką tu parašei "Prastokas 3/10" man nė truputėlį nepadėjo, tik supratau, kad kažkas ne taip ir tiek. 

Šitas jau šiek tiek padoresnis 4/10.

Dalintis šį pranešimą

Nebekelk tokių, 2010 metų dizainų :D juokas ima...

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele