Peršokti į turinį
Evaldas456847

Ltg1.0.9 Redeguotas Upgrade 2012m

Recommended Posts

Sveiki visi supergame.lt lankytojai as esu supergame.lt esu naujokas tai nezinau ka rasyti atsiprasau jei ne i tema.Tai vo as jum duosiu ltg1.0.9. gamemodes redeguavau as ir mappniau as sumappintos Vietos Storis,Vaiiravimo mokykla,degaline/tuninguotojai mediku apacia prie taxi taxi .pakeiciau kelius darbus Inkasatoriai-Gatviu priziuretojai Siukzleveziai-Valytojai,bei pakeistos masinos.pakeisti darbai su direktoriu pakvietimaisdang boys -kinu mafija,Grove-Daktary gauja Tulpiniai-yakudzos gauja.bei idejau fs rodo kiek zmoniu online.sniega laikroduka dirza jei ne uzsidesit dirzo atsitrenkus i siena jums nusijiema gp,masinos uzvedima su shift kai ant dviradzio arba ant motociklo atisesi salmas ant galvos,bei radija parase /klausyt ismes gui lentele su radio stotiisir biski esu primirses.Tikuosiu darbus visi ir taip zinot tai nevardinsiu.

STAI Link http://www.failai.lt/45fhfp4sqnut/Ltg_1 ... de.rar.htm arba :unsure:

Patiko +rep jei negaila Labai nesmerkit pirmas mano redeguotas gm o Veliau stengsious pereiti ant rimtesniu gamemodu

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai nepatiko, palikai tuos pačius svarbiausius bugus, kaip su drabužine neveikiančia ir rašyti nemoki, tau reikia ne GM editinti, o eiti ir mokytis rašyti nuo 1-klasės.

Dalintis šį pranešimą

Jokiu bugu ant drabuzines nera, ka ce nusisnekat, beto tu nuo nulines klasesgaletum pradet mokintis nes tava bazars kaip pas 4 metu meraite

Audriau pirma rašyt išmok vaike tu.... :DDD

Dalintis šį pranešimą

Šaunus Gamemodas. +r3p. Beto kam meluojate kad yra drabužinės bugas. Nusisnekat tikrai. Pabandziau Gamemode visai nieko. Tai kad nestumkit zmogaus veltui i dugna. Taigi dar buvo parases kad jis naujokas tai kam ragus statot. ? ;)

Dalintis šį pranešimą

Ka as zinau klaidu tai... Tai tu gal eik pirma i kokia 1 klase rasyt ismokti o veliau editinti. Editas tai beveik toks pats. Grynas ****

Tai jei nepatinka tai susitvarkyk, koks iprotis ant zmogaus stumt jei bugu nesutvarko? Viska ant gatavo iprate gaut verke cia kaikurie dabar, visi stumia del bugu, nes patys nera tokie gabus kaip zmogus kuris ikele ir kazka dare.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele