Peršokti į turinį
d0mce

WWW.REBOX.LT - Reklamos pasaulis

Recommended Posts

728x90.gif

Reklamos marketingas - tai šaknelė mūsų komandos hobiui, kuriuo užsiemame jau nemažą laiką. Mūsų komanda norėdami padėti visoms naujoms įvairiausioms svetainėms, tiek unikalioms, tiek neturinčios idealios įdėjos tinklapiams, sukurė - REBOX.

REBOX.LT - Tai lyg reklamos pasaulis, kuris siūlo jums nemokamai reklamuoti savo tinklapį neįkišus nei cento! Mes visada stengiames investuoti į kokybę, bei aptarnavima, jog mūsų tinklapio naudotojai būtų patenkinti. Nuo šiol REBOX.LT yra visiškai pakeitęs savo sistemą, viskas daroma automatizuotai, pagalba suteikiama dar greičiau, negu jūs tikitės!

Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti tiek su rebox.lt klausimais, tiek su pačiais reklamos ypatumais. Patarsime ką daryti, kad pakelti jūsų unikalių žmonių srautą, bei pateiksime minimalius pagrindus. Mes norime išsiskirti iš kitų panašių projektu, investuojamu darbu, labai šauniai veikiančiu supportu.

REBOX - tebunie jūsų tinklapio antras pagrindas!

Kontaktai:

E-mail: [email protected]

Skype: rebox.lt-administracija

http://WWW.REBOX.LT - Reklamos pasaulis!

-- Papildyta --

*SVARBU : nuorodų sistema savaitgalio metu bus tobulinama, keisis nuorodų tipas, tad visi nuo pirmadienio raginami pasikeisti senus kodus į naujus, kurie bus pateikti sekmadienio naktį.

Daugiau informacijos:

http://rebox.lt/Naujienos

Verta viską paskaityti ir užsiregistruotų, čia dar ne viskas, greitu metu dar laukia naują sistemą kurią pamatysite kitos savaitės bėgyja! :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×