Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTA IV su 8600GTS


julius013

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, buvau nusipirkęs padėvėtą 8600GTS vaizdo plokštę. Naudojau apie 3mėn, atisiunčiau GTA IV. Prie pat įrašymo pabaigos, manes prašė įdėti 1 DVD. Užmount'inau su DAEMON Tools ir netikėtai man išmetė mėlyną ekraną su daug užrašų (blue screen of death) ir restartavosi PC. Įjungiau jį vėl ir pabaigiau instaliuot GTA IV. Pažaidžiau pora valandų. Kitą dieną man atsirado problemų su vaizdu ir nunešęs PC pas specą, sužinojau, kad mano 8600GTS supleškėjo :lol: . Taigi, žadu tokią pačią vaizdūškę pirkti, tik įsidėjau geresnį aušinimą kompe. Bet norėsiu vėl įsirašyti GTA IV, nes patiko, bet bijau vėl supleškinti vaizdo plokštę. Taigi, ar yra šansų, kad tai vėl gali pasikartoti, ar tiesiog mano 8600GTS ėjo į pabaigą? Ačiū iš anksto. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...