Peršokti į turinį
AnoNyM -

Prisimenate Tyron.lt ? Tai užeik čia , - wap.tt.lt

Recommended Posts

Prisimenate tą Tyron`ą kurį daug kas žaidė? Bet dabar jo jau niekas nebežaidžia , žaidimas sugadintas , daug bug`ų eror`ų , pagr.adminas nebendrauja , neatsakinėja , nu , nebeįdomu žaisti.

Taigi siūlau užeiti į wap.tt.lt

Koks skirtumas ?

og i toks , kad pagr.adminas , - aš , atrašau , visuomet padėsiu , kartais duodu free kreditų , esu draugiškas , bei geras žaidėjams :)

Principas tas pats , statai , puoli , ir panašiai , bet mes skiriames nuo Tyron.LT , kad prižiūrime žaidimą , bendraujame , padedame žaidėjams , ne kaip Tyron.LT

Visą reikiamą informaciją rasite tinklalapyje :

http://wap.tt.lt/info

Kviesk per savo nuorodą , ir gauk prizų!

http://wap.tt.lt/pkv

Žaidimo adresas : wap.tt.lt

Kiekvieną dieną (Pagal administratorių ) dalinami kreditai (jeigu jis nori , ir yra žaidėjų) , tad kuo daugiau žaidėjų , tuo daugiau kreditų gaunate! (Kreditai dalinami tuo atveju , jeigu žaidime žaidžia minimaliai - 4 žaidėjai).

(Žaidimas veikia per Operą naršyklę , ar mobilųjį telefoną , arba per mozzila , bet tuomet reikia parsisiųsti addon`ą)

Laukiu jūsų žaidime. :)

Pagarbiai , @Admin , @AnoNyM.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Nu itikinai mane pabandyti :D

+ addonad--->https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/wmlbrowser/

-- Papildyta --

Pirmi ispudziai. "rasyti galima ti padarius 300veiksmu" nu su siuo dalyku sutinku bet kaip viktorinoje? Geriausiai pradet su viktorina nes gauni resursu. 2. Kartais languose buna, tarkim padarai veiksma ir atsiranda "Zaidimas|Atsijungti" tas atsijungti ne prie ko jeu kelis kartus netycia paspaudziau. Visas tas scriptas/zaidimas jau pabodes, niurus dizainas, viskas taspats per ta pati. + daug is sio game neuzdirbsi jeigu neperdarysi.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai tau pritariu , bet ne viską gali padaryti , turi išmokėti dauguma kalbų , o be "php" bei "wml" neišsiversi. Tad ieškau pats , mokausi ir ieškau kas galėtų padėti , atsiprašau jeigu verčiu laukti , nors puikiai žinau , kad tokie žaidimai kaip "wap" toli nenueina , na , pavyzdžiui paemame "Tyron.LT"

Visi jį žaidė , bet jo niekas neprižiūrėjo , yra bug`ų ir panašiai , bet šį žaidimą aš stengiuosi prikelti savo visomis jėgomis , o tai užtrunka , suprask mane teisingai.

Protingi tavo pamąstymai , duodu + R3P.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×