Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

linkomanija.net pakvietimai


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 261
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Sveiki,labai prasau padeti.As linkomanijoje esu VIP ir VETERANAS.Per daugiau nei 3 metus surinkau 25 pakvietimus bet deja mano vartotojui kazkas atsitiko.Linkomanijoje isbuvau neatsijunges pora metu,bet deja vakar teko formatuoti windowsus ir nepagalvojau kad teks vel is naujo vesti prisijungimo duomnenys i LM.Vartotojo varda zinau,isbandziau galimus slaptazodzius kurie tikrai turejo suveikti bet deja nesuveike(kadaise pries truputi daugiau nei pora metu buvo panasi situacija,nors ir vedziau viska teisingai,neprijunge tik po kazkokio laiko duomenys suveike ir prisimenu reikejo padeti varnele ant {prisiminti mane}) Taigi sprendziu kad mano vartotojas kaip nors sugedo/uzsibugino.Visa diena mastes ka man cia kaip darius,sove ideja pasikeisti passworda.Deja pw pakeitimui isbandziau visus turimus emailus ir nei vienas is ju netiko,kas mane labai nustebino.Atsitiktinai rades informacijos apie nulauztus ir paviesintus LM vartotojus(cia visi vartotojai kurie uzsiregistravo nuo 2006)...tarp ju radau ir save.Kadangi vartotoju passwordai buvo uzsifruoti,zala beveik nepadaryta,bet i nulauztu vartotoju sarasa ieina informacijos kaip emailas,vartotojo vardas,visraktis ir pns.Tai ziuredamas i nulauztu vartotoju sarasa randu save ir ziuriu koki emaila as uzsiregistraves Lm.O gi emaila ivedes beveik teisingai tik ant pacio galo netycia parasiau ne .com bet .cmom tai va kodel negaliu pasikeisti pw.

Man labai reiktu pakvietimo kad as galeciau prisijungti prie Lm ir susisiekti su administratoriais kad jie sutaisytu mano vartotoja.Kai viskas susitvarkys zinoma grazinsiu ir padovanosiu pakvietimu jeigu reikes,kadangi kaip minejau turiu sukaupes net 25.

Bet zinoma jei neturite pakvietimu visvien man pagelbetumete susisieke su administratoriais(kiek prisimenu ten reikia PM'inti) ir palike jiem zinute pvz kaip {Vartotojas xxxx VIP ir VETERANAS praso pagalbos prisijungti prie LM nes jo vartotojas kazkodel negali prisijungti kai padare LOG OUT.Bandydamas keisti PW jis atsitiktinai suzinojo kad yra klaida jo registracijos emaile.Vietoj galunes ,com jis netycia irases .cmom...beje jis isitikines kad veda accounto duomenys teisingai bet jo neprijungia,bet kas keisciausia tai kad jam vis dar veikia visi seniau atsisiusti torrentai}

Jei kas sutiktu susisiekti su adminais as tada duosiu daugiau detaliu pvz kaip vartotojo vardas..

th_62464_problema_122_200lo.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Ufasas
Kai viskas susitvarkys zinoma grazinsiu ir padovanosiu pakvietimu jeigu reikes,kadangi kaip minejau turiu sukaupes net 25.

Jau nebereikia,atgavau savo vartotoja su 25 pakvietimais.Nei vieno nedovanoju.

Aina švilpt koks verksnys

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...