Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Aš manau taip. FaceBook - gali išnykti, per daug žalos daro vaikams ar kito amžiaus žmonėms. Kaip tik Google yra vienas iš geriausiu. Seniau bufo Ask ar kaip ten, yohoo, bet viską pakeitė Google. Google, suteikia daugiau galimybiu, negu kiti. Nemanau, kad Google galėtu išnykti, nes galime sakyti visas pasaulis naudojasi, jos funkcijomis :) O jeigu susikurtu kitos kompanijos? Ką jos mums pasiūlytu? Geresnę išvaizdą? Geresnį naršymą? Nemanau. Google yra geriausias, jau tai yra nustatyta :)

Guess who's back

Facebook gali išnykti, o google nežinau. Kažkur skaičiau kad Google kurėjai yra labai seni. Yra aišku tų Google Programuotojų.Ir kažkas sakė man jeigu jis numirtų, tada tie darbininkai turėto duoti jo žmonai pusė savo pelno uždirbto per metus."Google" įmonėje dirba 270 programuotojų. Būtent jie priverčia suktis sparčiausią pasaulyje paieškos sistemą, be kurios internetas būtų tik informacijos džiunglės. Paieškos sistema "Google" per ketvirtį sekundės gali rasti 36.500 interneto svetainių, skirtų vienam "Beatles" grupės nariui Džordžui Harisonui (George Harisson), ar iškapstyti smulkų Denpansaro miesto planą."Google" metų pelnas turėtų siekti 50 mln. EUR.. :hot:

nq0v9cW (1).png

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...