Guest .iJust

Borderlands Proper

Recommended Posts

Svečias

borderlands_box_art.jpg

 • Žanras: Shooter,Action RPG
  Platforma: Win
  Išleidimo data: 2009
  Leidėjas: 2K Games
  Supirkėjas: Gearbox Software
  Internetinis žaidimas: 2 Versus/ 4 Co-op
  ESRB: M Kraujui ir Gorui, Intensyviam Smurtui, Brandžiam Humorui, Stipriai Kalbai
  Dydis: 6.10 GB
  Žaidimo aprašymas:
  Veiksmas RPG nuo pripažintos supirkėjo Pavarų dėžės, Pasienio sritys kombinuoja geriausią pirmo asmens veiksme su žaidėjo pritaikymu ir vehicular kova neįtikėtiniems gameplay gylio sluoksniams. Žaidimas rodo groundbreaking patenkintą kartos sistemą, atsižvelgdamas į artimą nesibaigiančią įvairovę misijose, aplinkose, priešuose, ginkluose, dalyko lašuose ir charakterio pritaikyme. Pasienio sritys atsižvelgia į daugialypius žaidėjus, kad turėtų tą pačią žaidimo patirtį tuo pačiu laiku tinkle paukščių aptvare gameplay. Žaidėjai gali laisvai prisijungti ar palikti kiekvieną kitų žaidimais bet kuriuo metu, ar nuspręsti žaisti pilname vieno žaidėjo būde. Žaidimas taip pat giria kaip gyvą charakterio multiplikaciją, įspūdingą skubiai atliekamą fiziką, ir customizable transporto priemones.
  [youtubecom]
[/youtubecom]
Deramos Pastabos:
Paprasti įtariami asmenys suprised mus vėl. Jie ne tiktai išleistas pats padarė iso, kuris yra totaly netinkamas šiam žaidimui ir wasts 1 GIGABAITAS daugiau erdvės, bet šį kartą jie taip pat skubiai išsiuntė jų (realy bjaurus žvilgsnis) įtrūkimas ir nunešė "direktyvinį užlaikymo importo" įėjimą, kuris dalis jūsų pastebėtas allready, krauna PhysX posistemę. Mes esame realy, išgąsdintas, koks happend su mūsų pagerbtais draugais Perkrautas..... ir žaidimas exe nėra tas pats kaip jūsų bandymo žiniasklaida vienas. Kitas kartas geresnis įrodymas jūsų žodžiai.

Sisteminiai reikalavimai:
• Procesiorius 2.4 GHz • 1GB RAM (2GB Vistai) • Vaizdo plokštė 256MB RAM (GeForce 9 serija ar naujesni, Radeon R8xx serija) • 8GB laisvos vietos • Windows XP SP3 arba Vista SP1
Paveikslėlis (iai):
942811_20090819_790screen003.jpg
942811_20090819_790screen004.jpg
942811_20090819_790screen005.jpg
942811_20090819_790screen011.jpg

ATSIŪSTI

Taip pat jai neturite torrent programos

Taip pat užeikite:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Cia manau toks idomus zaidimukas :). Grafika labai gera nepasizymi, bet smagus, o smagus dar tuo kad kurejai neuzdejo jokio cd key ar konors ir su piratinem versijom galima multiplayer lost. Tik aisku netaip gerai jungia kartais nuluzta ar kasnors. Siunciuosi dabar sita.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias

Nu grafika tikrai jis nepasižymi , bet isilošęs nepastebėsi iš trailerio man patiko , kad ten po world važinėt priešus žudyt ir pnš. Bet aš jau siunčiu naujausia Star Wars :lol:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias

Čia kaip ir naujas release žaidimo su pora nauju campaign ar kažkuom daug neskaičiau apie šita. :lol:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele