*Lucky*BOY

MW2: patvirtintas trečiojo asmens perspektyvos vaizdas

Recommended Posts

modern-warfare-2.jpg

Po greitai internete išplitusio gando ir sensacingojo video apie MW2 žaidime naudojamą kamerą iš trečiojo asmens perspektyvos, galiausiai Infinity Ward bendruomenės vadybininkas Robert'as Bowling'as (a.k.a. fourzerotwo) pats patvirtino trečiojo asmens vaizdą bene didžiausius pardavimus sugeneruojančiame Modern Warfare 2 projekte. Tiesa, kamerą bus galima naudoti tik žaidžiant online.

"Tai nėra kažkas tokio, ką Tu gali kontroliuoti bet kuriame kitame žaidime", - aiškina Bowling'as. Specialiuoju vaizdu bus galima mėgautis tik privačiuose mačuose ar pakortojimuose, kuriuos prieš išsaugojant buvo žaidžiama trečiuoju asmeniu. Trečiojo asmens kamerą galėsime išjungti arba išjungti tik prieš pradedant žaisti raundą. Visai kaip ir su Hardcore nustatymais. Bowling'o teigimu, žaidėjai, pasirinkę trečiojo asmens kamerą negalės žaisti online su kitokia perspektyva besinaudojančiais vartotojais, kadangi tai yra lyg du, visiškai skirtingi režimai. "Štai dar vienas nuostabus būdas žaisti žaidimą", - savo projektą gyrė R.Bowling'as. "Žinoma, viską galėsime išjungti ir kaip anksčiau - žaisti normaliais nustatymais".

Pasirodo, vieno žaidėjo iš Prancūzijos nutekintas filmukas su spoiler'ais nebuvo klaidingas. MW2 iš tiesų galėsime naudoti vaizdą iš trečiojo asmens perspektyvos!

Pabaigai priminsime, kad Call of Duty: Modern Warfare 2 pasirodymas PC, X360 ir PS3 sistemoms planuojamas lapkričio 10 d.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele