Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriu botus wap/web zaidimam


TacTician

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3935 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
Jei sau darysiuos tai ir imesiu. Botus galesit jungt kai sedesit prie pc nes yra captcha apsauga, o jos tai nediegsiu jum uz dyka tad patiem teks ivedineti.

Sveikas, dar kuri botus? :) Norėčiau kad vieną sukurtum, jei bus geras galbūt ir atsilyginčiau. Jei kas parašyk į Pm'ą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
O galetum man padaryti http://shinobi.us.lt/index.php?g= sito game bota kad spaustu pulti;atgal . tik yra problema uzsireginau gal pries 20 sec ir man lb reike tokio bot bet neturiu jokiu REP ar FLT :(. jei padarytum buciau lb dekingas :) jei padarysi susirasom per skype domas199814

Atlikta, padarytas auto kovu botas.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ar galetum man sukurti du botus man reikia mano ukis zvejojimo boto ir xgm vagimo boto atsiliginciau visais savo turimais flt ir tiek rep kiek noresi:).primk i skype:nojuspc

Uz dyka nebedarau nes padaugejo norinciu botu. Visi moka litus jei kad uz dyka padaryciau tada butu nesazininga kitu atzvilgiu. Jeigu reikia xgm bot rasyk man i skype botai nuo 5 iki 10lt atsiskaitymas paypal(jeigu kas toki turi tada nuleisciau kaina), sas paildymas.

Be abejo priimu uzsakymus kurti botus kitiem zaidimas. Galima ant tokiu kaip wap travian kopiju ir t.t.

Ant tob.lt nedarau!

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3935 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...