*Lucky*BOY

Konami siunčia dideles PES 10 pajėgas į Europą

Recommended Posts

PES%2010%20Logo%20(1).jpg

Konami atgabeno virš 3 mln. futbolo žaidimo PES 10 kopijų išleidimui po visą Europą.

Žaidimas jau yra prieinamas X360, PS3 ir PC savininkams, o leidėja įsitikinusi, jog per pirmąsias PES 10 pasirodymo dienas pardavimų rezultatai lengvai pasieks 1 mln. ribą.

"PES 10 - didžiausiu tiražu pasižymintis Konami leidinys šiemet, ir mes negalime dėkoti milžiniškai PES fanų bendruomenei už visas jų pastangas ir kantrybę belaukiant futbolo imitatoriaus pasirodymo", - kalbėjo už Konami marketingą Europoje atsakingas direktorius Martin'as Schneider'is. "Bendri PES serijos pardavimai visame pasaulyje - daugiau nei 55.5 mln., ir mes itin gerų rezultatų tikimės iš dažniausiai, bent jau PC platformoje geriausio futbolo žaidimo vardu minimo PES 10".

"Mes kartu dirbome su ištikimais PES ir futbolo gerbėjais, o pagrindinis mūsų tikslas buvo įdėti daug darbo į PES 10 tam, kad jis daugeliui taptų mėgstamu produktu. Mes ir toliau tęsime šį dvipusį bendradarbiavimą ir dabar planuojame pristatyti PES 10 žaidimui skirtų DLC. Gerbėjų pagalba labai pravers kuriant PES žaidimus ir tuo pačiu stengiantis savo srityje juos padaryti geriausiais bet kokioje platformoje", - pridėjo Schneider'is.

Didžiausias konkurentas FIFA 10 Didžiojoje Britanijoje jau viršijo 1 mln. parduotų kopijų ribą.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele