FunkyDude

2012 NEBUS PASAULIO PABAIGOS.

Recommended Posts

tjp ir maniau kad nebus tos pabaigos.. nors pries puse metu jau tjp tikejaus kad bus ir su draugu sporinom kad jei nibiru bus ash jam 50ct jei ne tj jis man 50ct bet jam vistiek nk gero ish tu 50ct jei pasaulio pabaiga butu ;D

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

na istikruju viskas toli grazu ne del maju to kalendoriaus pabaigos,o vat daugiau del nibiru,ir kiek zinau mokslininkai visi jau nustate kad nibiru yra,ir va nibiru gali siek tiek pasukti zemes asy,o kodel tai tingiu aiskint...

Dalintis šį pranešimą

Jeigu matau jupitery nakty, o Nibiru 10 kart didesne negu Jupiteris ir as jos nematau, reiskias jos nera. O ji tik 2 metais ir 5 men. toliau nuo musu. Gal ir yra kazkur, nes gali kokia nauja planeta atrasti ir pavadinti Nibiru. Bet tos planetos kuri tipo atsitrenks i Zeme nera. Mano nuomone.

Dalintis šį pranešimą

Jeigu matau jupitery nakty, o Nibiru 10 kart didesne negu Jupiteris ir as jos nematau, reiskias jos nera. O ji tik 2 metais ir 5 men. toliau nuo musu. Gal ir yra kazkur, nes gali kokia nauja planeta atrasti ir pavadinti Nibiru. Bet tos planetos kuri tipo atsitrenks i Zeme nera. Mano nuomone.

nibiru yra, bet ji tik praskris pro zeme , nes kiek girdejau mokslininkai tipo blogai apskaiciavo ir mane kad susidurimas ivyks ir paveiks zemes asi o db kazkur skaiciau kad tik pro sali praskris ta nibiru tdl galim nebijot..

Dalintis šį pranešimą

as ir taip nieko nerimawau nes zinojau kad nebus :D :D :D

niekas nezino kada gali buti pasaulio pabaiga,gal tu paskaitysi pranesima sita ir per pasauli praleks pamirsau kaip ten jie vadinasi bet tokie spinduliai kur per viska kiaurai eina...taigi tu nezinojai kad nebus,tu tik manei...

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele