Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

pawn.wu.lt

Sveiki visi, dalinuosi su jumis savuoju filterskriptu, tikriausiai atsirado daug žmonių kurie prieš mano paplatinimą šiame forume paplatino bei apsimetė kūrėjais arba geriausiu atveju "va radau savo kompe kažkada kurta tikriausiai draugo arba mano fs".

Šį filterskriptą sukūriau/editinau aš.

Oficiali tema: http://pawn.wu.lt/index.php?/topic/75-f ... 8#entry358

Siūskitės į valias. +.PWN failas :)

Jaigu norite daugiau tokių dalykėlių, prašau jūsų parėmimo [donate]. Jau planuoju vieną modifikaciją dabaigti ir tikriausiai paplatinti, ji jums tikrai patiks :).

Parėmimui man beliko surinkti 6 LT. Ačiū už suprantingumą.

Dėl rėmimo [donate] prašau kreiptis į mane skype: pawned55 . Už parėmimą galėsite paprašyti ir skriptinimo pagalbos/paslaugų (už tam tikrą kiekį).

image.thumb.png.08f7b53421ef0f9f204e4a01242875cb.png

pawn.wu.lt

Sveiki visi, dalinuosi su jumis savuoju filterskriptu, tikriausiai atsirado daug žmonių kurie prieš mano paplatinimą šiame forume paplatino bei apsimetė kūrėjais arba geriausiu atveju "va radau savo kompe kažkada kurta tikriausiai draugo arba mano fs".

Šį filterskriptą sukūriau/editinau aš.

Oficiali tema: http://pawn.wu.lt/index.php?/topic/75-f ... 8#entry358

Siūskitės į valias. +.PWN failas :)

Jaigu norite daugiau tokių dalykėlių, prašau jūsų parėmimo [donate]. Jau planuoju vieną modifikaciją dabaigti ir tikriausiai paplatinti, ji jums tikrai patiks :).

Parėmimui man beliko surinkti 10 LT. Ačiū už suprantingumą.

Dėl rėmimo [donate] prašau kreiptis į mane skype: pawned55 . Už parėmimą galėsite paprašyti ir skriptinimo pagalbos/paslaugų (už tam tikrą kiekį).

Ačiū už .PWN žiauriai pravertė!!! Persidarysiu savaip.

Beto noriu paremti, tikrai malačius..

Priimk į skype: jumper3232 :liux:

sancio - Jaigu galva turi tai gali ir taip pagalvot [sukurti tokią pačia sistemą tik prie svarbesnių saugojimo/krovimo ir panašiai pridėti pvž skaičiuką 2 (pcar - pcar2) ir viskas.

Tai nesunku sukurti gi 2 mašina ..

Šeip maladec kad dalinasi :}} +R3P Uždesiu.

Su tavo gabumais be šansu net pasidaryt tokia pat iš kito gm'o :D

o šiaip, pawned šaunuolis kad daliniesi bet aišku čia bus tapati car system'ą iš modo. :)))

efb1f2b74148c0f714794138765121b5166.jpg

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...