D!On3*

Assasin's Creed 1, 2 [ Game Trailer & GamePlay Trailer ]

Recommended Posts

Assasin's Creed Trailer:

[youtubecom]

[/youtubecom]

Assasin's Creed GamePlay:

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=iEdkDOIe8YM[/youtubecom]

Assasin's Creed 2 Trailer:

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=ki1stxSd08E[/youtubecom]

Assasin's Creed 2 GamePlay:

[youtubecom]

[/youtubecom]

Naudinga informacija: Assasin's Creed 2 bus išleistas: 2009/11/17. Platformos: XBOX360, PS3.

P.s. Assasin's Creed 2 bus išleistas ant PC - 2010 metais, nes kūrėjai teigia, jog jie nori padaryti PC versiją tobulesnę ir jiems prireiks laiko. :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

nice this :)

Dalintis šį pranešimą

Man ir pats Game Play patiko. tas veliaveliu rinkimas bei lipimas ant bokstu galbut ir vienodas, taciau naudingas, is tiesu isijauti i to viduramziu zudiko vaidmeni. Juk kiekvienas zudikas turi zinoti savo aplinka, pries smogdamas (jei ziurejote filmukus, tuomet turejote tai girdeti ne karta).

Na o stai butu mano ivertinimas siam zaidimui:

grafika: 9/10 (nors viskas ir atrodo labai grazu, kartais matyti kaip zudiko rubai eina kiaurai visko)

garsas 10/10 (igarsinimas puikiai parinktas, tiek ir tegaliu pasakyti)

gameplay 8/10 (nuzudymo scenos, netgi paprastos, atrodo ispudingai, daugybe galimybiu atlikti uzduotis (veikti tyliai - pulti is pasalu/ visu smarkumu isiverzti/ atlikti greitai ir pabegti) taciau nors uzduotys ir i tema, bet ju yra kiek per daug)

istorija 10/10 (Viskas labai graziai pateikta, zaidimo kurejai is tiesu sugeba sudominti. Baiges zaidima ejau i google ieskoti atsakymu i kilusius klausimus)

Dalintis šį pranešimą

Man ir pats Game Play patiko. tas veliaveliu rinkimas bei lipimas ant bokstu galbut ir vienodas, taciau naudingas, is tiesu isijauti i to viduramziu zudiko vaidmeni. Juk kiekvienas zudikas turi zinoti savo aplinka, pries smogdamas (jei ziurejote filmukus, tuomet turejote tai girdeti ne karta).

Na o stai butu mano ivertinimas siam zaidimui:

grafika: 9/10 (nors viskas ir atrodo labai grazu, kartais matyti kaip zudiko rubai eina kiaurai visko)

judesiai/garsas 10/10

gameplay 8/10 (nuzudymo scenos, netgi paprastos, atrodo ispudingai, igarsinta taip pat puikiai, daugybe galimybiu atlikti uzduotis (veikti tyliai - pulti is pasalu/ visu smarkumu isiverzti/ atlikti greitai ir pabegti) taciau nors uzduotys ir i tema, bet ju yra kiek per daug)

istorija 10/10 (Viskas labai graziai pateikta, zaidimo kurejai is tiesu sugeba sudominti. Baiges zaidima ejau i google ieskoti atsakymu i kilusius klausimus)

100% pritariu tau ;)

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele