Peršokti į turinį

Nulaužiu PSP


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Moku nulaužti PSP.

Aišku paprastai nulaužimo kaina 50LTL,O

pas mane bus tikrai pigiau !!!

Atsiskaitymo budas:LABAS PAPILDYMU arba mano PAYPAL saskaitos papildimas per FOXBOX terminala arba tiesiog pervesti pinigus is PAYPAL I PAYPAL.

FOXBOX Terminalai yra-Parduotuvej Savas ir t.t,tiesiog internete irasot:FOXBOX ir rasit kas kur yra !

Nulauzimas vyksta per kompiuteri !Paprasciausiai pasakot savo Team Viewer ID'a ir PASS'a,prijungete savo PSP su USB prie PC ir as nulauziu.

Sudomino?

Skype:prazukevicius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

Moku nulaužti PSP.

Aišku paprastai nulaužimo kaina 50LTL,O

pas mane bus tikrai pigiau !!!

Atsiskaitymo budas:LABAS PAPILDYMU arba mano PAYPAL saskaitos papildimas per FOXBOX terminala arba tiesiog pervesti pinigus is PAYPAL I PAYPAL.

FOXBOX Terminalai yra-Parduotuvej Savas ir t.t,tiesiog internete irasot:FOXBOX ir rasit kas kur yra !

Nulauzimas vyksta per kompiuteri !Paprasciausiai pasakot savo Team Viewer ID'a ir PASS'a,prijungete savo PSP su USB prie PC ir as nulauziu.

Sudomino?

Skype:prazukevicius

Paprastai 50LTL ? Nejuokink. 20 - 30, bet tikrai ne 50.

O čia tokiais pasitikėt, ar ne, tai nežinau, aš asmeniškai nepasitikėčiau. Bėje, PSP nulaužt reikia ne per PC ( kaip tu nulaužinėji ) . Reikia specialią mms ( magic memory stick ) dėt ir pandora battery, norint kad PSP neužsibrickintų. Nu šiaip galima ir be jų, failus sumeti ir viskas, bet kai užsikoduos neatkoduojamai tada galėsi uždirbtus pinigus paklot ant naujo PSP. :)

( ČIA TIK MANO NUOMONĖ , JOS IŠREIKŠTI NIEKAS NEDRAUDŽIA, IR JI YRA NEGINČYTINA )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...