nuotas

„Activision“ niekad nenorėjo šiuolaikinės šaudyklės

Recommended Posts

Žaidimų apie antrąjį pasaulį karą yra tikriausiai daugiau nei apie bet kurį kitą, tačiau jau laikas keistis, o greitai pasirodyti turintis „Call of Duty: Modern Warfare 2“ atrodo tikrai patraukliau, juk kiek gali kurti žaidimus apie tą patį karą, argi ne? Tačiau pasak „Infinity Ward“ jų savininkui „Activision“ taip neatrodo.

„Infinity Ward“ teige, kad „Activision“ buvo nuo pat pirmų kalbų apie „Modern Warfare“ tęsinį nusiteikus prieš ir mano, kad reikia toliau kurti žaidimus, kurie sukasi aplink antrą pasaulinį karą.

„Mes jau norėjome, kad „Call of Duty 2“ butu apie kitus karus, tačiau „Activision“ tam prieštaravo. Susitarimas įvyko tik tada, kai „Activision“ už tai jog kurtume „Call of Duty 2“ apie antrąjį pasaulinį karą mums nupirko įrangos kurti žaidimus konsolėms“, - pasakojo „Infinity Ward“ vadovas Vince Zampella.

„Dar pridursiu, kad kai mes kūrėme „Modern Warfare“ jie mus visada atkalbinėjo ir darydami apklausas bandė įrodyti, kad mes klystami kurdami toki žaidimą“, - pridūrė Vince Zampella.

„Mes turėjome kovoti už... VISKĄ! Nes jie ir vėl norėjo žaidimo apie antrąjį pasaulinį karą“, - pridėjo Jason West.

Games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele