Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GRP Skriptas] Administratoriaus Valdymo panelė. [By Dankiu]


Skripteris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O man atrodo, kad tu skripterį gini. Aš su Rolandu seniai nieko bendro neturiu, ir nesiruošiu turėt, niekada nebuvom nei geri draugai nei kolegos. O dėl souce code, tai neaiškink, jei nori pats ir kurk, gal po tavęs ir tik už tavęs sukursiu. Ir tas nickas nebėra mano.

Todėl kad tokie kaip jus, pasikėlę „ Skripteriai “, bandot čia kažka įrodynėti, bet patys tuom netikit ką parašot.. Laukiu jūsų darbų, ypač R0L1O, kaip ką nors gudresnio sukursit, tada galėsim jus ir pakomentuoti. Nors žmogus stengėsi dėl kažko, o tie čia pisa prota nieko nesukurę, LUX1S yra sukures, bet R0L1S...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man atrodo, kad tu skripterį gini. Aš su Rolandu seniai nieko bendro neturiu, ir nesiruošiu turėt, niekada nebuvom nei geri draugai nei kolegos. O dėl souce code, tai neaiškink, jei nori pats ir kurk, gal po tavęs ir tik už tavęs sukursiu. Ir tas nickas nebėra mano.

Todėl kad tokie kaip jus, pasikėlę „ Skripteriai “, bandot čia kažka įrodynėti, bet patys tuom netikit ką parašot.. Laukiu jūsų darbų, ypač R0L1O, kaip ką nors gudresnio sukursit, tada galėsim jus ir pakomentuoti. Nors žmogus stengėsi dėl kažko, o tie čia pisa prota nieko nesukurę, LUX1S yra sukures, bet R0L1S...

1. Aš ne iš sg, aš iš skriptinimo ji veju, kodėl tada jis atsisveikinėjo verke o dabar čia sedi ir rašo "pamokas" ?

2. Mūsų nick'ai vienodi nes jis nuo manes nusikopino...

3. Aš nei primetu ko nors nei ką, ir nesiruošiu uždyka čia daryti darbu kai turiu mažai aliko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man atrodo, kad tu skripterį gini. Aš su Rolandu seniai nieko bendro neturiu, ir nesiruošiu turėt, niekada nebuvom nei geri draugai nei kolegos. O dėl souce code, tai neaiškink, jei nori pats ir kurk, gal po tavęs ir tik už tavęs sukursiu. Ir tas nickas nebėra mano.

Todėl kad tokie kaip jus, pasikėlę „ Skripteriai “, bandot čia kažka įrodynėti, bet patys tuom netikit ką parašot.. Laukiu jūsų darbų, ypač R0L1O, kaip ką nors gudresnio sukursit, tada galėsim jus ir pakomentuoti. Nors žmogus stengėsi dėl kažko, o tie čia pisa prota nieko nesukurę, LUX1S yra sukures, bet R0L1S...

1. Aš ne iš sg, aš iš skriptinimo ji veju, kodėl tada jis atsisveikinėjo verke o dabar čia sedi ir rašo "pamokas" ?

2. Mūsų nick'ai vienodi nes jis nuo manes nusikopino...

3. Aš nei primetu ko nors nei ką, ir nesiruošiu uždyka čia daryti darbu kai turiu mažai aliko.

1. Ką nori tegu daro, nebestumk ant jo, nes ir taip bereikalo stumi.

2. Nežinau, kas nuo ko.

3. Primeti, tik to pats nepajauti, laiko mažai turėtum, kas diena nesedėtum, nefloodintum sg'e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parodyk kur si sistema yra tokia kaip mano su bent jau panasiu vidum iskarto 10lt gauni, bet roli dar vienas klausimas cj ne man vienam: tu kartais ne lenkas? Ant tiek durnas kad nu arba lenkas arba ciukcia, is pradziu saukei kad grp tik loozeriam ir t.t. O paskui pyst kuri projekta nuo GRP4 ir tai neuzbaigi:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parodyk kur si sistema yra tokia kaip mano su bent jau panasiu vidum iskarto 10lt gauni, bet roli dar vienas klausimas cj ne man vienam: tu kartais ne lenkas? Ant tiek durnas kad nu arba lenkas arba ciukcia, is pradziu saukei kad grp tik loozeriam ir t.t. O paskui pyst kuri projekta nuo GRP4 ir tai neuzbaigi:D

Nei lenkas nei ciukcia, atvirksčiai nei tu, o tokiu sistemu esu mates RP servuose su tokia pat išvaizda, tai paliubomu kad iš ten ir traukei...

O dėl grp, taip visus tuos editintus šudus taip ir vadinu,o grp4 yra visiškai kita respubliką. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikriausiai, grp4 tipo baisiai skiriasi nuo tarkim ltg? Edituose mapai ir darbu dakurta, ir cia skiriasi afigenai? Man iki lenkijos toli, o del to kad rp servuose carshop yra tai gali buti bet kad scriptas platintas tai ne, is pradziu sakei kad is gta-online carshop scriptas, nu ieskojau neradau, dabar is anglu, is ko toliau is tavo tautieciu? Ta prasme lenku?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikriausiai, grp4 tipo baisiai skiriasi nuo tarkim ltg? Edituose mapai ir darbu dakurta, ir cia skiriasi afigenai? Man iki lenkijos toli, o del to kad rp servuose carshop yra tai gali buti bet kad scriptas platintas tai ne, is pradziu sakei kad is gta-online carshop scriptas, nu ieskojau neradau, dabar is anglu, is ko toliau is tavo tautieciu? Ta prasme lenku?

Lužau iš tavo antro posto, apie ciukces ir lenkus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikriausiai, grp4 tipo baisiai skiriasi nuo tarkim ltg? Edituose mapai ir darbu dakurta, ir cia skiriasi afigenai? Man iki lenkijos toli, o del to kad rp servuose carshop yra tai gali buti bet kad scriptas platintas tai ne, is pradziu sakei kad is gta-online carshop scriptas, nu ieskojau neradau, dabar is anglu, is ko toliau is tavo tautieciu? Ta prasme lenku?

Jei aš lenkas, tai tu vapše negras :D ir jei jau bučiau lenkas, senei bučiau pasikores...

O grp4 yra tik platforma, neprikišta šudų priešingai kaip ltg'uose.

Divito - smagu kad bandai lysti šiknon ancezui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

R0li jau tau laikas kartis. Matau uzgaisai daug laiko.

Tai kad ne aš toks vaikas panašus į lenka katras budamas 11m visiem bando meluoti kad jam 15 nors niekas ir netiki, poto verkia per visa foruma kad ji gaidintu, o kai gaidina verkia kad negaidintu... poto verkia kad meta skriptinima bet nemeta... tu tikrai lenkas arba turi lenkiško kraujo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...