Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki susiduriau su problema jungiant antra harda , kaip pajungiu antra harda jo neranda , kaip ji padarau slave , o kaip be jumperio , tai ta harda padaro pagrindini , ir senojo kuris yra pagrindinis neranda , kaip padaryti kad man rastu abu hardus , beja abejuose harduose yra irasyti windowsai , ar man reikia perrinstalioti pc windowsus ir tadar atlikti koki nors veiksma kad nuskaitytu abu hardus ??

Hardai

Sata:HD332gj antras kuri noriu pajungti is seno pc

Sata: (pagrindinis) hd103sl

Motinine:http://www.basis.hr/index.php?menu=proizvodi&g=82&ID=1014

Svečias

Jei abiejuose harduose yra windowsai, mano manymu geriausia išeitis tai windows perrašant visko trynimas ir formatavimas. Taip atras ir tavo antrajį hardą.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...