Peršokti į turinį

Del windowsu perinstaliavimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4401 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įjungdamas PC turi spaudinėti DELETE mygtuką (Pas mane taip yra, pas tave gali būti kitoks nustatytas). Tada kai įsijungs toks keistas langas, susirask ir padaryk Boot from CD/DVD Rom. Tada restartink PC ir turetu paleisti windows intallation'a.

Gali aiškiau? :D

Nu atsidrai bios ir ka toliau kur eiti nes nelabai randu ta boot from

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://mantas.malcius.lt/kaip-perinstaliuoti-windows/

Pats neesu geras aiškintojas, bet gal čia rasi kaip :/. Tiksliai negaliu paaiškinti kaip kas ir kur, nes kiekviename PC viskas kitaip.

Kai per bios pakeiti ka nors neina syinstalyti windows :cry:

-- Papildyta --

O jeigu Harda ištrynus eitu paskiu windowsus yinstaliuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 5 savaičių...
Aš vat vakar pirma karta pats perrašiau windowsus xp į win 7, tu tiesiog per boot meniu nebijok pavaikščiot, tik nepakeisk ko nereikia ir susirask, kad bootintu cd/dvd. O toliau irgi gali kažko nemokėt, tad prieš rašant daryk kaip aš dariau, pasižėk pamoka kaip irašyti windows, įsimink ir rašykis.

Sunkiausia yra rasti per Bios menu, kad boot'intu diską, žinoma priklauso nuo bios menu, pas mane pvž. labai patogus :P. O visa kitą labai lengva ir nereikia turėti daug proto perrašyti windows.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4401 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...