Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų geriausi pasiekimai


Nike

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3678 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 4 mėnesių...

Bet gi cia ne max stats ;). Mano pasiekimai anonimus-mu all setas kiek pamenu max stats. Super mu max stats tope esu gan ilgai 1 pabuves. Flash Mu GM'as buves. Alive-Mu GM'as jo irgi nebera. Slash-Mu buves adminas, zlugo projektas nes vienas nieko nespejau. Nu o dabar THL-Mu Adminas (Adminas tai ikurejas) ir nemanau mest, nes kaip ir viskas yra atlikta nebent uzhakintu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Thunter-Mu GM ( Daug kur esu buves GameMaster) buvau ; DK setas +all+13+Spec opts ( Idėjau temą kaip užsidėti ) Gunai nesveiki (*Myliu SuperGames.lt* ; KB ir kiti +all+13+spec opt ) , HP 2 Mil ; GM Ring +25% Ant visų privalumų ; Kiti Juwe panašūs ; Wingai su +25 OPT precent ant visų privalumų ; ATT speed 2x didesnis negu normalus ( 5sec twisting slash ir DC ) .. Tai tiek ;DD ( Lygių visai nebuvo )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Svečias

Nu ka noriu atsiusti viena gera mu kur ten su visokias setais ir dbz rudolfu nu i pns:http://www.mu-leader.visiems.lt/ Dziaugiusi kad mano 2 acc yra tope Vienas acc Cocaine kitas KeHTuk (abu bk)

Is top 50

Cocaine vieta 46 (rs 355)

KeHTuk vieta 40 (rs 363)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 metų...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 savaičių...

mhm, aš žaisdavau tik high rates serveriuose, tai ten per diena max stat, ir tiesiog stadium'o pradžioje kapojomes.. (su joh optais ir t.t. )

P.S žaisdavau tik s3e1. :D

Nick: SantaBK

(senas nick'as labai kai tik pradėdau žaisti, tai toki ir pasilikau ;D)

Redaguota , nario Orintas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Mano pasiekymai butu tokie..
Esu programaves dabartini muhobby puslapį..
Gavau gm statusa. o viską ką išvardinsiu pats. 
5char all max. (BK;DL;MG;SM;ELF) +400lvl.
+18 all setu all. <t.y> Dragon,great dragon,dark knight. ir taip toliau išvardinau pagrindinius sunkiai gaunamus.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3678 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...