Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Teikiu skriptinimo paslaugas

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3976 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Apie mane

Mano vardas Martynas , esu i┼í Garliavos-Prien┼│. Scriptinu 6 m─Śnesius, per ta laik─ů i┼ímokau tikrai daugokai. Draugai sako, kad esu labai linksmas ir draugi┼íkas, visada stengiuosi su ┼żmon─Śmis atrasti bendr─ů kalb─ů, kad ir koks jis beb┼źtu.

K─ů galiu klientui padaryti

- Sukurti sistemas.

- Kurti ─»vairias komandas.

- Ištaisyti error/warning.(Betkokius)

- Ištaisyti bugus.(Betkokius)

- Pagelb─Śti ─»vairiais klausimais

- Kuriu darbus su pakvietimai be pakvietim┼│

- Tai pat padedu su mepinimu ir galiu kartais kanors sumapinti

- Kuriu GM be 20LT gm nekuriu nebent kiek norit % a┼í jy sukur─Źiau

┼Żinoma galiu ir daug daugiau, tik labai ilgai u┼żtruktu kol i┼ívardin─Źiau. Su mysql nedirbu.

Svarbi informacija!

Gavus apmok─Śjim─ů, a┼í jums atsiun─Źiu atlikta darb─ů ir i┼ítrinu j─» i┼í kompiuterio, tad gal─Śsite b┼źti ramus, nes niekur nepaplatinsiu. Jeigu apmok─Śjimo negaunu, j┼źs savo u┼żsakyto darbo negaunate.

Atsiskaitymas ir kaina

Atsiskaityti galima keliais b┼źdais:

- SMS ┼żinute

- Tele2 papildymu

- Arba kaip nors kitaip susitarti

Kainos b┼źtu nustatomas pagal tai k─ů norite jog a┼í atlik─Źiau, i┼íkarto pasakau, kad kainos tikrai n─Śra kosmin─Śs.

Kontaktai:

Su manimi susisiekti galite tik per skype: Remigijus49

Jai reikia pagalbos ir lengvi b┼źna dalykai kartais padedu ir u┼żdyk─ů.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tai jai skype Remigijus49 tai nerei┼íkia kad kitas skype ┼íeip nea┼í jy k┼źriau a┼í gal kaip buvau 8Met┼│ mano t─Śvas buvo susik┼źrses acc tai veliau a┼í juo naudojausi ir jis jau juo nesinaudoja tai turiu daug kontaktu ten puse draugu ir nenoriu kurtis naujo.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3976 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...