Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[DriftBattle] BlueDriftar vs. [dLc]Koris (kitaip augis)


hustrine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4428 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

galiu drasiai teigt kad antras su Handling, o iš taves nieko nera, graudus drift'as jei išvis tai galima vadinti drift'u no offence.

Kad anas su handling tai tikrai. Nes zymes matosi. O kad pas tave vs elegy skilai tai *Myliu SuperGames.lt*? cj paprasto posukio be nos neisemi. Visu pirma sukurk pats video imesk cia ir paziuresim pas ka geresnis. Gal tikrai tau uzteks stumti ant kitu? Pradek pats ka nors daryti ;D nes jau uzpiso kai tu stumi ant kitu o pats vps nk nemoki padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

galiu drasiai teigt kad antras su Handling, o iš taves nieko nera, graudus drift'as jei išvis tai galima vadinti drift'u no offence.

Kad anas su handling tai tikrai. Nes zymes matosi. O kad pas tave vs elegy skilai tai *Myliu SuperGames.lt*? cj paprasto posukio be nos neisemi. Visu pirma sukurk pats video imesk cia ir paziuresim pas ka geresnis. Gal tikrai tau uzteks stumti ant kitu? Pradek pats ka nors daryti ;D nes jau uzpiso kai tu stumi ant kitu o pats vps nk nemoki padaryti.

:DDD nejuokink, "drifteri" paaiškink koks drift'as jei varai užsimeti per pievas pašoki nusleidi ir toliau važiuoji čia drift'as? ČIA GRAUDUMĖLIS, ir išviso jeigu aš nedrift'inu ir aš tuo dabar nesidomiu turiu kažka rodyt kai tik išreiškiu savo nuomone?

1. Pats kažkada TIKRAI geriau driftinau ( dabar reiktu pora dienu atsiminimui tada dar geriau varyčiau )

2. Pilna žmoniu mačiau/matau kurie geriau drift'iną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam man kritikos bijoti is tokio dauno kuris cj net ir be nos cia nepaimtu posukiu ir vps jei tau nepatinka driftas tai patylek nes aiskiai matosi kad renki bereikalingus postus *Myliu SuperGames.lt* ubagas.

Nebūk erelis, apšiks drugelis, tas tavo nos nieko nereiškia, galima driftinti ir be jo.

Be Nos Driftina žmonės kurie žaidžia all day all night į GRP serverių. O Normali Drifteriai kurie ne Nolifina GRP'e tai driftina su nos. :} Tai užsičiaup GRP Noliferį.Aš pats žaidžiu GRP Bet Ne NoLifinu kaip kiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam man kritikos bijoti is tokio dauno kuris cj net ir be nos cia nepaimtu posukiu ir vps jei tau nepatinka driftas tai patylek nes aiskiai matosi kad renki bereikalingus postus *Myliu SuperGames.lt* ubagas.

Nebūk erelis, apšiks drugelis, tas tavo nos nieko nereiškia, galima driftinti ir be jo.

Be Nos Driftina žmonės kurie žaidžia all day all night į GRP serverių. O Normali Drifteriai kurie ne Nolifina GRP'e tai driftina su nos. :} Tai užsičiaup GRP Noliferį.Aš pats žaidžiu GRP Bet Ne NoLifinu kaip kiti.

Tu čia ir nebūk, nes ir tave apšiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam man kritikos bijoti is tokio dauno kuris cj net ir be nos cia nepaimtu posukiu ir vps jei tau nepatinka driftas tai patylek nes aiskiai matosi kad renki bereikalingus postus *Myliu SuperGames.lt* ubagas.

Man nepatinka? man jis patinka tik tam laiko neturiu, o aš tokiu posukio neimčiau kaip ten skraidei "drift'as" nes ten gan sunku išimti, aišku pasitreniravus imanoma, o kitur? nieko imantraus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...