Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ausines...

Stivis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3992 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, aš turiu Ausines beats by.dr.dre http://www.google.lt/imgres?q=beats+by. ... x=18&ty=63 ir man kaip pusiau neveikia kairije ausine nesuprantu kas yra tai veikia tai neveikia... Kas galėtu būti jam ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš gulėjau lovoi ir klausiau muzika IPODE ir tada pasisukai į kare puse ir pradėjo neveikt ta kaireji ausine neitema... Bet kai aš ten kažką ten padarau jam jis veikia tik kai ikišu į ausi tai jis veikia tai ne...

Gali būti laidai įšėja, pabandyk atsinaujinti garo driverius.

Čia kaip suprast ?:D

Nuoroda į komentarą

Tai aišku viskas, laidai. Jeigu įmanoma ardyk, pasižiūrėk kas blogai jeigu dašauni kažką.

Mhh ardyt neišeina niekaip ten... Ir jos brangiai man kainavo 1000lt kažkur :|.

Ar galima kažkaip prapusti ir viskas bus gerai joms :) ?

Nuoroda į komentarą

Normalei kištuką dakišk ir viskas turi veikti. O jei ne, tai laidus nulankstei. :)

Jis normaliai įkištas...

Landai buvo vienoi vietoi gražiai stovejo kai pasusukau kita puse pist ir kažką atcitiko :D

-- Papildyta --

Aš muzika klausau per Ipod su ausinėm.

Dar viena toki pastebėjima pastebėjau kai ikišu į pc ausines ir garsas buna 10-20 ir neveikia arba veikia ausine o kai ji neveikia aš padarau anty 80-100 ir pradėda veikt :|

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3992 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...