Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del mini mapo +rep ir visi FLT!!!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi taigi man reikia, kad mano serveryje ant mini mapo butu visokie zenkleliai pvz ca rturgus tai masina tokia ir t.t. Bandziau daryt pagal sita pamoka http://gta-support.lt/map-icon-t1202.html bet nlb kas isejo. Gal kas galetu paaiskint kaip padarit man sita? Kas pades gaus +rep ir visus mano FLT!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantu kad reikia sita rasyt

SetPlayerMapIcon( SetPlayerMapIcon( playerid, icon id, X, Y, Z, piktograma, spalva );

} );

}

Bet nlb suprantu ka reikia vietoj tu playerid, icon id, X, Y, Z, piktograma, spalva.

ir kokias kordinates reikia imt?? Nes man yra pvz 170,1481.6454,-1769.4930,18.7958,179.8484,0,0,0,0,0,0

tai ka man is situ visu imt??? Tai va :) Jei galetum parasyk kaip cia turi but viska sutvarkyta su mano kordinatemis. Jei padesi +rep ir visi FLT :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantu kad reikia sita rasyt

SetPlayerMapIcon( SetPlayerMapIcon( playerid, icon id, X, Y, Z, piktograma, spalva );

} );

}

Bet nlb suprantu ka reikia vietoj tu playerid, icon id, X, Y, Z, piktograma, spalva.

ir kokias kordinates reikia imt?? Nes man yra pvz 170,1481.6454,-1769.4930,18.7958,179.8484,0,0,0,0,0,0

tai ka man is situ visu imt??? Tai va :) Jei galetum parasyk kaip cia turi but viska sutvarkyta su mano kordinatemis. Jei padesi +rep ir visi FLT :)

1481.6454,-1769.4930,18.7958

x y z

x - 1481.6454

y - -1769.4930

z - 18.7958

iconid'as gali rast čia http://wiki.sa-mp.com/wiki/MapIcons

pvž 55

piktograma irgi sakykim 55 ( turi atitikti su id )

o spalva 0 turi dėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na turetu but tai:

SetPlayerMapIcon( playerid,52,1481.6454,-1769.4930,18.7958,52,0 );

}

Parasiau taip, bet man kai compile darau nustoja veikt pawno programa, o taip buna man kai padarau kokia nors didele klaida fatal error :D

Taigi paziurekit ar cia viskas yra taisingai??

SetPlayerMapIcon( playerid,52,1481.6454,-1769.4930,18.7958,52,0 );

}

Lauksiu pagalbos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...