Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Polsiavietė.


`n1keFIT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4418 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atrodo gražu, bet darbas suspastas, žmonės net su mašina neįvažiuos ten. 4 už pastangas, vien dėl mašinų. Ir grožio aš čia nematau

Aš Tavęs iš vis nesupratau... Iš pirmo sako, kad Atrodo gražiai, po to ant galo rašo, kad nematau čia nieko gražaus... Kaip Tau neįvažiuos su mašinom, taigi Aš testavau ir gražiai įvažiavau... Na manau, norėjai kažkokiu ekspertu pasirodyti, bet neišėjo... Vis dėlto, dėkoju už Tavo komentarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Aš gyvenime nesu matęs, kad lempos iš vazonų būtų. Nu gal aš neapsišvietęs, bet nesu matęs

2. Kam tada tie staliukai ten, jeigu nėra jokios kavinukės, net sušikto kioskelio, kur būtų galima gauti šiltos arbatos

3. Pastatyti mašiną yra didelė problema... Patikėk. Gali video padaryti jei netiki. Sustatyk ten visokias mašinas, ir vieną laisvą vietą palik. Aš pažiūrėsiu, kaip tu įvažiuosi.

4. Ir prie ko ten tas akmuo su tais krūmais mažais ten prie kampo? ką jis ten išvis reiškia. Vienišas akmuo, su krūmais augančiais ant vgelkup...

Tai tiek. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atrodo gražu, bet darbas suspastas, žmonės net su mašina neįvažiuos ten. 4 už pastangas, vien dėl mašinų. Ir grožio aš čia nematau

Aš Tavęs iš vis nesupratau... Iš pirmo sako, kad Atrodo gražiai, po to ant galo rašo, kad nematau čia nieko gražaus... Kaip Tau neįvažiuos su mašinom, taigi Aš testavau ir gražiai įvažiavau... Na manau, norėjai kažkokiu ekspertu pasirodyti, bet neišėjo... Vis dėlto, dėkoju už Tavo komentarą.

Man grazu,sitas zmogus kur sako kad graziai atrodo nes taip yra o paskui sako kad trukumus jei nesupratai,beje cia su masina nieks nevazious i sitos vietos vidury nes j iskirta zmonems:|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atrodo gražu, bet darbas suspastas, žmonės net su mašina neįvažiuos ten. 4 už pastangas, vien dėl mašinų. Ir grožio aš čia nematau

Aš Tavęs iš vis nesupratau... Iš pirmo sako, kad Atrodo gražiai, po to ant galo rašo, kad nematau čia nieko gražaus... Kaip Tau neįvažiuos su mašinom, taigi Aš testavau ir gražiai įvažiavau... Na manau, norėjai kažkokiu ekspertu pasirodyti, bet neišėjo... Vis dėlto, dėkoju už Tavo komentarą.

Man grazu,sitas zmogus kur sako kad graziai atrodo nes taip yra o paskui sako kad trukumus jei nesupratai,beje cia su masina nieks nevazious i sitos vietos vidury nes j iskirta zmonems:|

Šaunu, kad patiko Tau Mano darbas. Tai aišku, kad niekas į jos vidurį nevažiuos, ten juk žmonėms laiką praleisti, arba kokius vakarėlius rengti. Dar kartą Ačiū!! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gražiai, tik nereikėjo taip suspaust

Ačiū, na kitą kartą turėsiu omenyje, kad reikia daryti didesnį. Ačiū!

-- 05 Kov 2012, 15:08 --

Grazus darbas tik galejai biski didesnia padarit

Smagu, kad patiko! Ačiū! ;)

-- 05 Kov 2012, 15:10 --

Gal būtų galima sužinoti tų kaip lentų ar plitelių nu krč vipo pagrindo ID? dq.

Pats pagrindas yra iš Vgelkup, o ant viršaus dėjau 8428. Prašom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4418 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...