Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nike


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki :) Jau beveik savaitę kaip esu užsiregistravęs šiame puslapyje ir jau susidariau šokią tokią nuomonę apie puslapį - didžiausias šio puslapio minusas, yra: šio forumo žmonės... Parašiau pamoką apie Counter Strike ir padariau nedidelę klaidą, bet... toks narys(pats žino kas), prisikabino prie to... Esu dar žalias šiame puslapyje ir dar daug ko nežinau/nemoku, tad manau tikrai nereikėjo prisikabinti :|

Gal kam keistas pasirodė mano nick`as, bet nieko originalesnio negalėjau tuo metu sugalvoti. Man 13 metų, gyvenu Šiauliuose. Žaidžiu CS 1.6, MU Online, labai mažai RuneScape ir t.t. Domiuosi technologijomis, labai daug nusimanau žaidimuose ir žaidimų konsolėse, tad jei reikia kokios pagalbos - rašykit į AŽ :) Jau porą mėnesiukų mokinuos JumpStyle, kartais jumpindamas susilaukiu aplinkinių žmonių dėmesio, nežinau ar gero ar blogo :o Esu filmų manijakas(gaila, kad negaliu įdėti mano filmų top`o, nes užmiršau kur tą top`ą esu parašęs, bet jei rasiu - papildysiu). Taip pat labai mėgstu klausytis įvairios muzikos, netalpinsiu savo mėgstamos muzikos, nes temoje - "Įvertink kito dainą", talpinu savo mėgstamiausias/dažniausiai klausomas dainas.

Savo nuotraukos nedėsiu, nes galbūt dar šiais metais žadu nufilmuoti video kaip jumpinu ir tuo pačiu "nusifotkinsiu" :)

Taigi, klauskit jei kas knibždi paklausti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...