Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SF-NG.LT Reikia Reklameriu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

Taigi mapperi gavome ir tikrai pasakyciau puiku. Bet dabar reiketu nors keliu reklameriu kurie reklamintu servuose ,webuose , forumuose ir kur tik galetu.

Uz darba ir aktyvu reklaminima duosime VIP,DRK,XP,LT. Daugiau Informacijos sf-ng.lt_pagalbaPirmas parases reklameris gaus ir ADMINA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Felka bet tu durnas atvyciaju.Nik'a pasakyti tam kad sau ji pasisamdytum apseisi ;) ir veltui dura stumi apie bazara tai is viso patyliu.

-- 02 Kov 2012, 23:01 --

Felka bet tu durnas atvyciaju.Nik'a pasakyti tam kad sau ji pasisamdytum apseisi ;) ir veltui dura stumi apie bazara tai is viso patyliu.

Nuoroda į komentarą

AmC... Nesamdysiu aš... Nes pats esu mapperis, ir esu įsitikinęs, kad mappinu geriau už tą tavo mapperį. Todėl ir noriu palyginti ;) Jei man reiks mappinti, tai mielai susimappinsiu galvos nesugdamas. Man geriau nusipirkt kokį saldainį, o ne kišt pinigus tam žmogui, kuris galbūt už mane tai prasčiau daro.

-- 03 Kov 2012, 11:28 --

Ir manęs gali neįžeidinėti, jei nemoki atsikirsti. Gal ir man pradėt jau varyt ant tavęs?

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...