Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paprasto brusho pamoka by .weeD`


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

aj tai geriau 5min darbeli padaryt ir poto prisirinkt rep bei kito š. pirma jei nori ko išmokint tai dėk normalias pamokas o ne tokias kiekvienas manau tirinejantis PS senai atrado toki dalyka ka tu čia padarei. :D Paemei soft brusha ir Soft light nustatei ot pamoka legenda turėtum i GFX pamoku saraša but irašyta :D

Čia jau ne tau spręst, ką man daryt, patikėk. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aj tai geriau 5min darbeli padaryt ir poto prisirinkt rep bei kito š. pirma jei nori ko išmokint tai dėk normalias pamokas o ne tokias kiekvienas manau tirinejantis PS senai atrado toki dalyka ka tu čia padarei. :D Paemei soft brusha ir Soft light nustatei ot pamoka legenda turėtum i GFX pamoku saraša but irašyta :D

Bet kažkaip daug kas nežinojo... Ir daug kam privertė... Tau ką, gaila tų repų ar ką? Nesugebi prisirinkt tai eini ir verki per kitas tėmas?... Apgailėtinas tu. Jau toks nuostabuolis tai eik ir kurk savo tas pamokas A lygio... Žmonus dar jus kažko pamokyt nori tai ne, vietoj to, kad ačiū pasakyt, tai dar akis drasko... Žiaurus tu... Nepatinka kažkas gali čiužt... Niekas nelaiko... Eik į savo imagination ir draskyk ten akis... Čia yra Paprasto brusho pamoka PAPARASTO!!! понел курва?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

lukonic pridusk mazas gaiduke :D beje daug kas nezinojo nes nesusipazine su visais tolais ir kitais effectais (naujokai) o ko cia stumi ant imagination tu matei kokios ten pamokas daro jei kieta rauni padaryk pats tokia paziuresim kas gausis. kita karta weed sukurk orginalesne pamoka ir kuriai reiktu ne 10s laiko :D tada ir rep prideciau o db tuscias tutas nera tolko net OC daryt beje lukonic siulai man ciuozt cia tavo saitas tu cia adminas kad man isakineji ta pati tau galiu pasakyt susirinkt smutkes ir pizdolink is cia.

Kertam lažybų. Jeigu padarai tokį tutorialą per 10s. , atiduodu savo acc supergames.lt

P.S. Dar kartą sakau, ne tau aiškinti, ką man daryti, aš ką noriu, tą keliu, mano gyvenimas, ne tavo, tu man ne rodiklis. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...