Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Pirmas mano nupieštas ir sukoduotas HTML dizainas.

Di3go0

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3979 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ┼íiektiek pasimok─Ös HTML teksto formatavim┼│, pagalvojau jog reikia imtis ka┼żko daugiau, tad ┼íiektiek padirb─Ös nusipie┼íiau ir sukodavau savo pirmaji dizain─ů.Jis tinka daug kam, tod─Śl vertinkit */10 bal┼│ sistema, lauksiu komentar┼│.

D─ľMESIO!!! dizain─ů atnaujinau ir prid─Śjau skype pagalbos bei facebook paneles + patvarkiau naujien─ů.

Dizain─ů galite ap┼żi┼źr─Śti ┼íiame tinklapyje

Dizain─ů galite atsisi┼źsti: http://www.failai.lt/pdb9156aeuu4/[Dizainas_by_Diego`_,_#1].rar.htm

Primenu jog ┼íitas dizainas yra HTML, kas ne┼żino kas tas HTML geriau net nesisi┼źskit.Nebent jeigu norite su┼żinoti kas tas HTML para┼íykite komentaruose.Dizain─ů galite laisvai koreguoti pagal savo norus.Jeigu sugalvosite kurnors talpinti ┼í─» dizain─ů ─» kit─ů tinklap─», b┼źtinai prie┼í dedant susisiekite su manimi.

Greitu metu tur─Śtum─Śte i┼ívysti dar kelis HTML dizainus nes toliau bandysiu koduoti jau php dizain─ů.Lauksiu heiteri┼│ kritik┼│. :)

---Kontaktai---

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Kai pirmas visai nieko. Naujienos gal gra┼żiau b┼źt┼│ tahoma fontu. Ir taip atrodo, ka┼żkaip tu┼ítokas :\. 7/10. Nelabai j─» naudo─Źiau :D

Taip, sutinku su tavim kad tu┼ítokas, bet labai lengvai galima ─» j─» dasid─Śti ka┼żko,manau padarysiu jam nauj─ů versij─ů kurioje prid─Śsiu atskir─ů langel─» kuriame bus ka┼żkas patalpinta, pvz serveris ar dar ka┼żkas.O tas naujienas tai tikrai labai greitai galima pasikeist :D

Laukiu kit┼│ komentar┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů

Pagal koki─ů pamok─ů kodavai? :ohyes:

Pagal angl┼│ pamokas mokiausi visko, radau viet─ů lietuvi┼ík─ů pamok─ů, ten nu┼żi┼źr─Śjau kelis kodukus, supratau esm─Ö ir toliau dirbau savaranki┼íkai.B─Śja, kod─Śl tu man ─» skype neatra┼íai? :D

.Nachiko`, dar a┼í j─» papildysiu kaip neting─Śsiu :D

Laukiu grie┼żtesni┼│ heiteri┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias

Pagal angl┼│ pamokas mokiausi visko, radau viet─ů lietuvi┼ík─ů pamok─ů, ten nu┼żi┼źr─Śjau kelis kodukus, supratau esm─Ö ir toliau dirbau savaranki┼íkai.B─Śja, kod─Śl tu man ─» skype neatra┼íai? :D

Ok mano komentaras.

┼ályk┼íti navigacijos BG spalva, gal─Śjai ┼íiek tiek ┼íviesesn─Ö ┼żali─ů paimti ir truput─Śl─» noise.

Footerio fontas per didelis.

Naujienos kaip eil─Śra┼ítis para┼íytos.

Vertinimas - 7/10 + kodas = 9/10. Mldc.

Nuoroda ─» komentar─ů

Ok mano komentaras.

┼ályk┼íti navigacijos BG spalva, gal─Śjai ┼íiek tiek ┼íviesesn─Ö ┼żali─ů paimti ir truput─Śl─» noise.

Footerio fontas per didelis.

Naujienos kaip eil─Śra┼ítis para┼íytos.

Vertinimas - 7/10 + kodas = 9/10. Mldc.

Pasipktinai kad nedaviau pamok┼│ i┼í kur pats tai dariau :D A─Źi┼ź u┼ż kritik─ů, d─Śl naujien┼│ labai lengvai jas pasikeist galima.

Nuoroda ─» komentar─ů

Gali i a┼ż numesti linkus?

Nuoroda ─» komentar─ů

Nori heiteri┼│? Bus.

Fonas labai tu┼í─Źias, navigacijos spalva visi┼íkai nesiderina prie fono spalvos, ┼żod─» Naujienos reik─Śjo ra┼íyti gra┼żesniu font'u ir statyti Sharp arba Strong, nes dabar atrodo lyg b┼źt┼│ ant None, nes apkramtytos raid─Śs ka┼żkokios, pavadinimas yra kiek didokas, o vietos facebook'o ir skype'─Śs icon'onms kiek per didel─Śs. Na bendras ─»vertinimas 5,5/10 . :] S─Śkm─Śs toliau.

Nuoroda ─» komentar─ů

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3979 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...