Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmas mano nupieštas ir sukoduotas HTML dizainas.


Di3go0

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4406 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiektiek pasimokęs HTML teksto formatavimų, pagalvojau jog reikia imtis kažko daugiau, tad šiektiek padirbęs nusipiešiau ir sukodavau savo pirmaji dizainą.Jis tinka daug kam, todėl vertinkit */10 balų sistema, lauksiu komentarų.

DĖMESIO!!! dizainą atnaujinau ir pridėjau skype pagalbos bei facebook paneles + patvarkiau naujieną.

Dizainą galite apžiūrėti šiame tinklapyje

Dizainą galite atsisiūsti: http://www.failai.lt/pdb9156aeuu4/[Dizainas_by_Diego`_,_#1].rar.htm

Primenu jog šitas dizainas yra HTML, kas nežino kas tas HTML geriau net nesisiūskit.Nebent jeigu norite sužinoti kas tas HTML parašykite komentaruose.Dizainą galite laisvai koreguoti pagal savo norus.Jeigu sugalvosite kurnors talpinti šį dizainą į kitą tinklapį, būtinai prieš dedant susisiekite su manimi.

Greitu metu turėtumėte išvysti dar kelis HTML dizainus nes toliau bandysiu koduoti jau php dizainą.Lauksiu heiterių kritikų. :)

---Kontaktai---

Skype: di3go0. (Būtinai su tašku)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai pirmas visai nieko. Naujienos gal gražiau būtų tahoma fontu. Ir taip atrodo, kažkaip tuštokas :\. 7/10. Nelabai jį naudočiau :D

Taip, sutinku su tavim kad tuštokas, bet labai lengvai galima į jį dasidėti kažko,manau padarysiu jam naują versiją kurioje pridėsiu atskirą langelį kuriame bus kažkas patalpinta, pvz serveris ar dar kažkas.O tas naujienas tai tikrai labai greitai galima pasikeist :D

Laukiu kitų komentarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal kokią pamoką kodavai? :ohyes:

Pagal anglų pamokas mokiausi visko, radau vietą lietuvišką pamoką, ten nužiūrėjau kelis kodukus, supratau esmę ir toliau dirbau savarankiškai.Bėja, kodėl tu man į skype neatrašai? :D

.Nachiko`, dar aš jį papildysiu kaip netingėsiu :D

Laukiu griežtesnių heiterių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Pagal kokią pamoką kodavai? :ohyes:

Pagal anglų pamokas mokiausi visko, radau vietą lietuvišką pamoką, ten nužiūrėjau kelis kodukus, supratau esmę ir toliau dirbau savarankiškai.Bėja, kodėl tu man į skype neatrašai? :D

.Nachiko`, dar aš jį papildysiu kaip netingėsiu :D

Laukiu griežtesnių heiterių.

Ok mano komentaras.

Šlykšti navigacijos BG spalva, galėjai šiek tiek šviesesnę žalią paimti ir truputėlį noise.

Footerio fontas per didelis.

Naujienos kaip eilėraštis parašytos.

Vertinimas - 7/10 + kodas = 9/10. Mldc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal kokią pamoką kodavai? :ohyes:

Pagal anglų pamokas mokiausi visko, radau vietą lietuvišką pamoką, ten nužiūrėjau kelis kodukus, supratau esmę ir toliau dirbau savarankiškai.Bėja, kodėl tu man į skype neatrašai? :D

.Nachiko`, dar aš jį papildysiu kaip netingėsiu :D

Laukiu griežtesnių heiterių.

Ok mano komentaras.

Šlykšti navigacijos BG spalva, galėjai šiek tiek šviesesnę žalią paimti ir truputėlį noise.

Footerio fontas per didelis.

Naujienos kaip eilėraštis parašytos.

Vertinimas - 7/10 + kodas = 9/10. Mldc.

Pasipktinai kad nedaviau pamokų iš kur pats tai dariau :D Ačiū už kritiką, dėl naujienų labai lengvai jas pasikeist galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal kokią pamoką kodavai? :ohyes:

Pagal anglų pamokas mokiausi visko, radau vietą lietuvišką pamoką, ten nužiūrėjau kelis kodukus, supratau esmę ir toliau dirbau savarankiškai.Bėja, kodėl tu man į skype neatrašai? :D

.Nachiko`, dar aš jį papildysiu kaip netingėsiu :D

Laukiu griežtesnių heiterių.

Gali i až numesti linkus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori heiterių? Bus.

Fonas labai tuščias, navigacijos spalva visiškai nesiderina prie fono spalvos, žodį Naujienos reikėjo rašyti gražesniu font'u ir statyti Sharp arba Strong, nes dabar atrodo lyg būtų ant None, nes apkramtytos raidės kažkokios, pavadinimas yra kiek didokas, o vietos facebook'o ir skype'ės icon'onms kiek per didelės. Na bendras įvertinimas 5,5/10 . :] Sėkmės toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4406 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...