Guest F1nger

Venesuela siekia uždrausti žiaurius žaidimus

Recommended Posts

Guest F1nger

1251538971.jpg

Sekdama Kinijos, Vokietijos, Japonijos, Brazilijos ir Australijos pavyzdžiu, Venesuelos vyriausybė svarsto galimybę savo šalyje uždrausti itin žiaurius kompiuterinius žaidimus. Šią savaitę Karakase įstatymų leidėjai balsavo už įstatymą, draudžiantį prekiauti žiauriais kompiuteriniais žaidimais ir žaislais. Taip įstatymo iniciatoriai tikisi sumažinti nusikaltimų skaičių plėšimų kamuojamoje šalyje.

Trečiadienį Nacionalinė Asamblėja paskelbė, kad įstatymo pasiūlymas sėkmingai praėjo pirmąjį balsavimo ratą Venesuelos įstatymų leidybos organe. Tam, kad kompiuterinių žaidimų pramonei nepalankus įstatymas įsigaliotų, jis dar turi sulaukti Venesuelos prezidento Hugo Chavez pritarimo. Kol kas jo pozicija šiuo klausimu nėra aiški.

Tai nebepirmaus kartas, kai Venesuelos įstatymų leidėjai nusitaiko į kompiuterinius žaidimus. 2006–aisiais prezidento Hugo Chavez rėmėjai viešai pasmerkė Electronic Arts leidėjų ir Pandemic Studios kūrėjų veiksmo šaudyklę Mercenaries 2, kurios veiksmas vyko Venesueloje ir kur žaidėjai turėjo susiremti su valdžios ištroškusiu tironu, siekiančiu užvaldyti šalį. Tuo metu vienas Venesuelos politikas pavadino tai „imperialistinės agresijos pateisinimu.“

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba



  • SuperGames programele
  • SuperGames programele