Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SF ligonine


minecraft

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Stai ir 3 mano darbas, Ligonine SanFiero mieste.

Darba dariau ilgai, taciau veliau nusibodo tad kaikur gali kaskas nesuderinta :D

Na cia jau jums spresti ar dera ar nedera objektai :)

Vertinkite ir kumentuokite, ACIU :)

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=3hJ-5foyQfs&context=C3ca62adADOEgsToPDskIhgNh1frSZps69Th2txNVV[/youtubecom]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nežinau nieko unikalaus, kitą vertus pats mapinau ligoninę ir galiu pasakyt, kad tai sunkus darbas ir nelabai ką unikalaus ten besugalvosi :D

Tačiau anie darbai buvo šūstresni :| 8,5

Aha tiesa anie labiau man paciam patiko, cia labai jau sudetinga vieta, na bet kaip pradejau tai norejau ir pabaikti :P Aciu uz nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5. šitas darbas normalesnis. Ir žinokit. :Jis tikrai meluoja, kad tai pirmi jo darbai... Ir dar kaip! seniau su juo kūriau projektą.. pats mapperis buvo, sakė mappino jau metus, o tas projektas buvo senokai jau... Taigi triohalius.

O tau neatrodo, kad cia smarkiai nusisneki, kad projekte buvom tai taip, bet kad mappinai ten tu tai kita :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įvažiavimas į garažą vėl nepatiko. Kur yra gėlės, manau nereikėjo dėt tvorų. O šeip gal nieko.

8/10 vėl.

Sutinku. Tas įvažiavimas kažkiek lempiškas, o dėl tvorų - netrugdo jos, nors be jų gražiau būtų. Dar pastebėjimas: Kur apvažiavimai video gale ir tos lemputės - nesąmonė truputį, pakeist reiktų.

8/10. :lok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ahą td mappinau lievai. Dabar žymiai geriau, nors tada mappinau geriau už tave. Net pats tai sakei :DDD :funny::funny::funny:

taiva tada as isvisten tik zaidziau, o tu cia atejes skiedi nesamones, taip cia yra pirmi mano darbai, nes ka as bandydavau seniau,buvo nesamones, tokiu kaip 3 medziai ir gele net nejo pavadinti mapinimu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tu nemeluok gerai? Būdavo darbai ten... Ir tikrai prastoki.

-- 26 Vas 2012, 22:01 --

Nu tu nemeluok gerai? Būdavo darbai ten... Ir tikrai prastoki.

-- 26 Vas 2012, 22:02 --

Tai duot link'ą mano mappų kelių? Padūxinsiu ir tylėsi.

-- 26 Vas 2012, 22:03 --

Aij beje... Dar tam darbe klaidų nepasakiau... Fontanai ore skraido, jei nepastebėjai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tu nemeluok gerai? Būdavo darbai ten... Ir tikrai prastoki.

-- 26 Vas 2012, 22:01 --

Nu tu nemeluok gerai? Būdavo darbai ten... Ir tikrai prastoki.

-- 26 Vas 2012, 22:02 --

Tai duot link'ą mano mappų kelių? Padūxinsiu ir tylėsi.

-- 26 Vas 2012, 22:03 --

Aij beje... Dar tam darbe klaidų nepasakiau... Fontanai ore skraido, jei nepastebėjai :D

ai zinai ka uztenka man kaskokio mazvaikio pastu rakinu tema nes geda man uz tave, visiem patiko darbas o tau kaskodel ne :DDD tu cia ant manes pyksti kaskodel tikriausiai uz senus laikus todel tipo kieta primeti ir cia kaska bandai pavaizduot kad esi kietas maperis :kuku:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...