Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keli klausimai : )

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Tai gi einu iš kart prie reikalo.

1 klausimas: tarkim kaip yra daugumoje serverių, kad kai turi GUN'ą, su juo nusitaikai ir gali į šonus vaikščioti, o man neina, eina tik šaudyt, o jei noriu paeiti į šoną reikia išjungti taikiklį. Kaip pasidaryti, kad eitų vaikščioti kai esi nusistatęs taikiklį :? (su pelės dešiniuoju klavišu).

2 klausimas: taip pat su ginklas klausimas. Tarkim kai parašau ginklų komandą, man ginklus duoda, bet duoda tik vieną UZI ir tik vieną COLT. Kaip pasidaryti, kad abiejose rankaso būtų UZI ir COLT?

3 klausimas: kaip padaryti, kad kai numiršti atsirandi ligoninėje. Taip pat kaip įdėti interjerą ir kai numiršti, kad atsirastum nustatytose koordinatėse ir, kad gydymas truktų apie 30 sekundžių?

4 klausimas: kai turi žvaigždučių ir tave nušauna PD, Armija, SWAT arba Apsauga ar atsistoji ant Pickup'o, kad tave nukeltų į kalėjimą ir, kad rodytų laiką kiek liko sėdėti. 1 žvaigždutė - 50 sec.

Už kiekvieną teisingą atsakymą į klausimą gausit po + R3P ir 20 FLT. Iš anksto dėkoju : )

-- Papildyta --

Dėl 4 klausimo, tai ten nieko daug daryti nereikia. Kai nušauna teisėsauga atsiduri kalėjime, bet iš pradžių krenti po žeme, tada atsirandi kaime kažkokiam, paskui miršti, tada vėl krenti žemėn, tada vėl kaime atsirandi ir t.t. Ir taip kol baigiasi laikas.

Man tiesiog reikai sužinoti kaip reikia nustatyti koordinates kai į kalėjimą nuvarai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Manau, kad taip neimano. nes su tuo ginklu matyt negali to daryti.

2. Manau, kad ir tai neįmanoma kaip tu į dvi rankas paiimsi du skirtingus ginklus?

3. Žinau tik tai kaip padaryti, kad jis atsirastu ligonineje, o toliau nežinau

public OnPlayerDeath(playerid, killerid, reason)

{

SetPlayerPos(playerid, Ligonines X,Y,Z); Kur X,y,z nueik i ligonine ir isgauk kordinates tada pakeisk tuos x,y,z i ligonines kordinates

SetPlayerInterior(playerid, 0);

return 1;

}

Nuoroda į komentarą

Dėl antro tu ne taip supratai. Vienu metu ir UZI ir Colt paimt neina, bet aš turiu omeny, jog tarkim rankose du UZI arba gali būti du Colt. O man eina tarkim tik vienas UZI's, o kai pasirenku Colt tai tik vienas būna :/

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...