Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

VIP get_user_attacker


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tai tokia problema.Kokį beisidėčiau VIP plugina ir koks bebūtų jo tūrinys man vistiek meta: Run time error 10 Per visus admin pack'us kiek apsižiūrėjau, tai visuose 1.76 versija, gal del to, kadangi skaičiau jog sis kodukas get_user_attacker kazkaip modifikuotas ant 1.81 amxx.Na bet gal netyčia kas sugebėtu išimti get_user_attacker funkciją iš plugino (Kaip supratau tai yra bullet_damage), nes kai aš išimu tai net nekompilina :) arba pasakyti kitą problemą, nors aišku kvaila tikėtis kad čia kas nors ką nors žino apie tokius dalykus, nes apie send , don't send errora nesulaukiau jokios pagalbos, tiesiog susiradau programą, kuri atpažįsta kada servas "crash'ino" ir jį paleidžia iš naujo < OFF TOPIC.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, tai tokia problema.Kokį beisidėčiau VIP plugina ir koks bebūtų jo tūrinys man vistiek meta: Run time error 10 Per visus admin pack'us kiek apsižiūrėjau, tai visuose 1.76 versija, gal del to, kadangi skaičiau jog sis kodukas get_user_attacker kazkaip modifikuotas ant 1.81 amxx.Na bet gal netyčia kas sugebėtu išimti get_user_attacker funkciją iš plugino (Kaip supratau tai yra bullet_damage), nes kai aš išimu tai net nekompilina :) arba pasakyti kitą problemą, nors aišku kvaila tikėtis kad čia kas nors ką nors žino apie tokius dalykus, nes apie send , don't send errora nesulaukiau jokios pagalbos, tiesiog susiradau programą, kuri atpažįsta kada servas "crash'ino" ir jį paleidžia iš naujo < OFF TOPIC.

Tu turi duoti .sma failą, kad kas nors galėtų ištrinti tą funkciją iš plugino :rolleyes: (pats bandyčiau išimti).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtent to plugino .sma failo neturiu, tai dunn0 vip plugine taip pat yra ta funkcija :)

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=92994&highlight=vip+plugin

O šiaip man betkoks VEIKIANTIS VIP pluginas ant 1.81 amxx tiks :)

Ai beje, neišeina sukompilint net nieko nekeisto meta errorus o per amxmodx.org puslapį kompileris padaro, bet deja vistiek neveikia kaip turi.Na, o parašius debug atsiranda kitas erroras ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jai pas tave 1.8v amxmodx tai turi veikti vip mod bullet dmg

Del dont send error Perinstaliok cs ir veiks

Gal ir turi bet neveikia :rolleyes: , o kas del don't send , send erroro tai senai susitvarkiau su serverdoc.exe programa.Juk ne ant cso erroras buvo, o ant servo :) nu bet čia ne į temą, man reikia šį nelaimingą errora sunaikinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei dar bereikia, pamegink si: Siustis

Gal nebemes sio error, beto ir .sma be ispejimu kompiliuojasi.

Taip, Tu teisus kompiliuoja be errorų, na vis pažanga.Bet deja erroras išliko :) tiek su debug tiek be. Ačiū už pastangas, bet kažin ar man kas begali padeti.

Nu gerai, pabandykim išmastyt logiškai, kiek pastebėjau erroras pareina tada kai VIP pasirenka gun, bet buvau įdėjęs ir be gun buvo tas pats.Mhm jau galvojau šiaudą radau, bet deja... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...