JerryMG

Technoteka: Logitech Illuminated klaviatūra

Recommended Posts

7854aa82036b6b01f59dcd49ba2c5dc9e572139a_275x184_Q70.jpeg

Logitech jau seniai įrodė, kad yra profesionalai. Ilgaamžiškumas, komfortas, patogumas naudoti visada yra jų svarbiausias tikslas. Kai visa tai pavyksta suderinti, Logitech eilinį kartą išleidžia solidų produktą. Ne išimtis ir Logitech Illuminated klaviatūra. Nors ji ir pasirodė dar praėjusiais metais, bet pro mano akis neprasprūdo ir šiandien atsidūrė Technotekoje.

Pats klaviatūros dizainas atrodo gan kukliai, bet medžiagų kokybė tai atperka. Ypač patogi riešų atrama, kuri yra padengta guma, todėl jūsų rankos nenuslys. Logitech Illuminated yra itin plona - jos storis tik 9.3mm, todėl kai kuriems nelabai patiks itin mažai pasispaudžiantys mygtukai.

Daugeliui teko susidurti su tuo, jog kabelis nuo įrenginio iki kompiuterio yra per trumpas. Čia tokios problemos greičiausiai nebus, nes kabelis yra 6 pėdų ilgio.

Turbūt kiekvienam žaidėjui mėgstančiam ilgiau pasėdėti prie kompiuterio užknisa, kad tamsoje sunku pataikyti ant klaviatūros mygtukų. Daugumoje klaviatūrų mygtukai šviečia įkiria mėlyna ar oranžine spalvomis. Šiojie viskas kitaip - Logitech Illuminated šviečia (jeigu taip galima sakyti) malonia balta šviesa.

Nors ir praėjus metams, bet ši klaviatūra kainuoja gerokai daugiau nei 200 litų. Bet ji to tikrai verta!

GamesNation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele