JerryMG

Atkeliauja naujas Xbox360 250GB modelis?

Recommended Posts

820248-xbox360_logo_super.jpg

Microsoft dar tik prieš porą dienų oficialiai sumažino xbox 360 kainas. Buvo tik laiko klausimas, kada iš Microsoft išgirsim apie naują konsolės pakuotę ar net visai naują konsolę. Apie naują konsolę jau senai sklando gandai be tvirto pagrindo, o naujas dabartinio Xbox360 modelis ir pakuotė atrodo visai tikėtina. Vokietijos Amazon tinklalapis, kuriame buvo pardavinėjamas PS3 Slim dar gerokai aksčiau, maždaug prieš 20 dienų, prieš tikrąjį konsolės pristatymą, dabar pardavinėja ir naują X360 modelį. Šis Xbox 360 modelis turi 250GB HDD, du bevielius pultelius ir Forza 3 žaidimą. Kaina yra 279 eurai ($397), 30 eurų daugiau už paprastą Elite pakuotę.

Taip pat atsirado naujienų iš vietinių Pietų Afrikos prekeivių. Afrikoje veikiantis Comztek pardavimų tinklas atskleidė, kad naujasis Xbox360 modelis vadinsis Super Elite ir atkeliaus jau šį spalį. Taip pat buvo užsiminta, kad HDMI kabelio nebeturės ir Super Elite modelis Na, o Pietų Afrikoje veikianti BT Games parduotuvė jau net turi paruošusi ir Xbox360 Super Elite reklaminį palakatą, kurį matote po šia naujiena. Tikėti, kad išvysim šį naują modelį tikrai verta, tad laukiam oficialių žinių iš MS.

Xbox360_super_elite.jpg

GamesNation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

man kolkas uztenka ir ps2 nes pwz ps3 ar Xbox kainos tj nerealios ash uz tokia kaina pc neralu nusipirkciau cj.. beto jei kas zadat pirkt tj palaukit kol turuje bus nes ps3 pvz topo centre maciau 1900lt o turguje 700lt manau skirtumas yra..

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele