Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keiksmažodžių filtras(Nebetkoks)


Guest Armasi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5357 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, man reikia keiksmažodžių filtro, bet ne bet kokio.

Man reikia, pvz parašius: *Myliu SuperGames.lt* ar bet koki kitą keiksmažodį rašytu, mano pasirinktą žodi va taip.

*Myliu SuperGames.lt* mane nušovė...

tai tas sakinys pasinaikintų ir būtų koks cs.Armasi.us

arba kr*w mane nušovė... ir, kad tokius blokuotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu taigi numečiau 4 pluginus kurie blokuoja tavo nustatytus žodžius. Sunku pasiskaityt ką jie daro ir išsirinkti geriausią? Bent kartą bandei kažką pats pasidaryt neprašydamas, kad viską už tave pažiūrėtų ir patikrintų.

Krč su tavo pagalba nk čia nepadarysi, tad nerašyk į šitą temą savo šudinų linkų, pastovei, jei ko reikia į allied foruma pyzdini, o kad ten nei pusės sukurtų pluginų nėra, tai *Myliu SuperGames.lt* ane?

Tu pažiūrėk, kada tie pluginai sukurti, jei norėčiau senienų tai ir sedėčiau tam allied forume.

Kokio prašau, ten nebus ir nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tada numesk man linką kur būtų daugiau pluginų nei ten su normaliais aprašymais ir t.t. Mielai ten apsilankyčiau. O jei protingas tik kažką pasakyt gal pirma get your facts straight? :|

Ką žinau, kur kitur, daug, kas kitur deda, kaip cshama.lt lietuvei dauguma dėdavo ir nks nedėdavo į ta tavo allied foruma, taip ir kitur yra.

rusai į rusų forumus daugiau.

ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O į AlliedModders deda iš viso pasaulio. Į cshama deda tik perdarytus, išverstus pluginus iš AlliedModders ar dar kur. Čia taip pat. Beveik kiekvieną pluginą čia esantį galima rast AlliedModders. Pasikartosiu. Tu man parodyk kur yra daugiau pluginų dedama nei AlliedModders nes dabar kvailai skamba, kad sakai, kad visur yra daugiau, bet niekur nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O į AlliedModders deda iš viso pasaulio. Į cshama deda tik perdarytus, išverstus pluginus iš AlliedModders ar dar kur. Čia taip pat. Beveik kiekvieną pluginą čia esantį galima rast AlliedModders. Pasikartosiu. Tu man parodyk kur yra daugiau pluginų dedama nei AlliedModders nes dabar kvailai skamba, kad sakai, kad visur yra daugiau, bet niekur nėra.

Perdarytus, aš dėjau VIP pluginus cshama.lt savo kurtus.. ir kiti dėdavo pvz Arnas iš srventer.lt zm VIP pluginas.

Tai peiškok googlei suvesk cs 1.6 plugins ir išmes dachuje... tik tais rinkis.

allied forume išviso pasaulio rašo :D kiek jų nededa, nes nenori. Ir ideda į paprastą forumą savo šalyje.

Ir ne offtopink viskas. Aš laukiu žmonių kurie padės surasti pluginą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5357 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...