GymBo

eRepublik

Recommended Posts

Taigi noriu jums visiem pristatyti labai rimtą tekstinį žaidimą, kuriame yra kaip ir \"kitas\" pasaulis. Tai kaip ir valstybės simuliatorius... Viskas vyksta labai rimtai, reikia susirasti darbą, pirkti maistą, kad išgyventi, vėliau gali pirkti įmonę ir tada plėtoti verslą. Koks to tikslas? Apginti savo valstybę.

Žaidime bus renkami nauji prezidentai, užkariaujamos valstybės, ir dar daugiau visokiausių dalykų. Čia taip pat galėsite: kurti savo verslą, perpirkti jį, dirbti, įkurti laikraštį, įkurti partiją, bei dar daug kita.

Įdomiausi faktai:

- Prieš maždaug metus laiko lietuviai, man rodos kai dar nebuvo net eLietuvos, vos neužgrobė Didžiosios Britanijos, kadangi įvairių aferų būdu bandė paimti kongresą.

- Prieš kelis mėnesius kolumbiečiai bandė paimti seimą eLietuvoje ir lietuviai sugebėjo išrinkti teisingas partijas, dėl to pavyko apsiginti.

- Indonezija ir Vengrija yra užkariavus pusę Rusijos.

- Indonezija yra viena stipriausių respublikų pasaulyje.

- eLietuva turi vienu kaimynu daugiau nei realiame pasaulyje, nors žinoma vienu ir mažiau. Nėra Baltarusijos, bet suomiai užkariavo Zemgale, kuria latviai vos atsiėmė, bet tuo metu suomiai sugebėjo užkariauti Latgale. Nors ir kaip stengiamės padėti savo kaimynams, deja suomiai mus nugalėjo

- Prieš paskutinius rinkimus buvo gandų, kad Lenkai norėjo padaryti politinį perversmą Lietuvoje, nors ir jie silpnai susiorganizavo, lietuviai vistiek gerai susivienijo ir pasistengė, kad lenkams būtų kuo sunkiau.

- eKanada jau krito.

Šiuo metu eLietuvoje nėra labai sunkus laikotarpis, išskyrus tai, kad PEACE alliancas bando įkišti savo žmones į Lietuvos valdžią, bet kol turim ne durnius gyventojus gal neatsitiks nieko blogo. Nors ir nėra nieko blogo, vistiek kiekvienas aktyviai lošiantis šį žaidimą eLietuvoje, smarkiai padėtų ir savo šaliai šiame virtualiame žaidime .

Taigi registruokitės paspaudę http://www.erepublik.lt/ ir diskutuok apie žaidimą, o

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele