Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Darbas[Avataras/Parašas] - Avataras

• Tema - Minecraft

• Stock'as -

• Dydis - 100x100

• Tekstas - Diabloshift

• Sub-Tekstas -

Darbas[Avataras/Parašas] - Avataras

• Tema - Minecraft

• Stock'as -

• Dydis - 130x160

• Tekstas - Sandozas

• Sub-Tekstas -

diablo.jpg - 33.2 Kb

sandozas.jpg - 63.2 Kb

-----------------

Nuo dabar darbų už dyką nebedarau, imsiu simbolinį mokestį :)

ibjNVxb7SSYUOe.jpg

• Darbas[Avataras/Parašas] - Avataras

• Tema - Cs

• Stock'as - Nera (nes nezinau kas tai :D)

• Dydis - 130x160

• Tekstas - Saje

• Sub-Tekstas - Counter-Strike 1.6 player (zodzio player gali ir nedeti, kaip atrodys geriau)

• Ar reikalingas .PSD? - Ne

• Darbas[Avataras/Parašas] - Parasas

• Tema - Minecraft

• Stock'as - nezinau

• Dydis - 460x150

• Tekstas - Saje

• Sub-Tekstas - Mine mine mine ...

• Ar reikalingas .PSD? - ne

• Darbas[Avataras/Parašas] - Parasas

• Tema - Counterstrike

• Stock'as - nezinau

• Dydis - 460x150

• Tekstas - Saje

• Sub-Tekstas - sugalvok kanors

• Ar reikalingas .PSD? - ne

Rep duosiu kad ir +4

• Darbas[Avataras/Parašas] - Avataras

• Tema - Cs

• Stock'as - Nera (nes nezinau kas tai :D)

• Dydis - 130x160

• Tekstas - Saje

• Sub-Tekstas - Counter-Strike 1.6 player (zodzio player gali ir nedeti, kaip atrodys geriau)

• Ar reikalingas .PSD? - Ne

• Darbas[Avataras/Parašas] - Parasas

• Tema - Minecraft

• Stock'as - nezinau

• Dydis - 460x150

• Tekstas - Saje

• Sub-Tekstas - Mine mine mine ...

• Ar reikalingas .PSD? - ne

• Darbas[Avataras/Parašas] - Parasas

• Tema - Counterstrike

• Stock'as - nezinau

• Dydis - 460x150

• Tekstas - Saje

• Sub-Tekstas - sugalvok kanors

• Ar reikalingas .PSD? - ne

Rep duosiu kad ir +4

sajasign.jpg - 145.1 Kb

sajeava1.jpg - 64.8 Kb

sajesign1.jpg - 125.8 Kb

ibjNVxb7SSYUOe.jpg

• Darbas[Avataras/Parašas] - Sigas

• Tema - Drift

• Stock'as - Drift (kokia mašina driftina aišku tikrove :D)

• Dydis - 450x150

• Tekstas -

• Sub-Tekstas - Auris

• Ar reikalingas .PSD? -nereikia.

Bet koki gera padaryk, pasistenk nu, Ledini koki padaryk irgi ten pvz kai buna pribumbasu prideda ledini padryk krč ir 50FLT tavo.


 

• Darbas[Avataras/Parašas] - Sigas

• Tema - Drift

• Stock'as - Drift (kokia mašina driftina aišku tikrove :D)

• Dydis - 450x150

• Tekstas -

• Sub-Tekstas - Auris

• Ar reikalingas .PSD? -nereikia.

Bet koki gera padaryk, pasistenk nu, Ledini koki padaryk irgi ten pvz kai buna pribumbasu prideda ledini padryk krč ir 50FLT tavo.

aurissign_v2.jpg - 691.6 Kb

ibjNVxb7SSYUOe.jpg

• Darbas[Avataras/Parašas ir t.t.] - Sigas

• Tema - Muštynės

• Stock'as - Muštynės (jei nerandi per VAizdus google parašyk NeverBack Down neblogų yra.)

• Dydis - 450x150

• Tekstas -

• Sub-Tekstas - Auris

• Ar reikalingas .PSD? -ne.

Padaryk koki gerąąąą pasistenk, kad tikrai patiktu ir tau pasistenkpadaryt tikrai gerą, turi but stock kad ten pvz daužosi su toki gerąąą ir 60FLT tavo.

-- Papildyta --

• Darbas[Avataras/Parašas] - Sigas

• Tema - Drift

• Stock'as - Drift (kokia mašina driftina aišku tikrove :D)

• Dydis - 450x150

• Tekstas -

• Sub-Tekstas - Auris

• Ar reikalingas .PSD? -nereikia.

Bet koki gera padaryk, pasistenk nu, Ledini koki padaryk irgi ten pvz kai buna pribumbasu prideda ledini padryk krč ir 50FLT tavo.

aurissign_v2.jpg - 691.6 Kb

opaaa kai gerumąą MLDC 50FLT.


 

• Darbas[Avataras/Parašas ir t.t.] - Sigas

• Tema - Muštynės

• Stock'as - Muštynės (jei nerandi per VAizdus google parašyk NeverBack Down neblogų yra.)

• Dydis - 450x150

• Tekstas -

• Sub-Tekstas - Auris

• Ar reikalingas .PSD? -ne.

Padaryk koki gerąąąą pasistenk, kad tikrai patiktu ir tau pasistenkpadaryt tikrai gerą, turi but stock kad ten pvz daužosi su toki gerąąą ir 60FLT tavo.

http://www.failai.lt/7surufl8itbz/aurissing1.jpg.htm

ibjNVxb7SSYUOe.jpg
Nepyk uz O.T bet sita parduotuve pati blogiausia is mano matytu

1.Pora dienu su PS

2.Stock(render)+Textas

3.Blogiausia dedi i failai.lt del tu pointu o del tu pointu gaunasi taip

Mes atsisiunciame foto tu gauni Point+ mes dar turime susimoket, kad tu padarei darba....

Pačio darbai irgi nežvilga.

Bonqe nepyk už O.T.

 NTYfKMx.jpg

Grafikos paslaugos. Spausk ant paveikslėlio.

• Darbas[Avataras/Parašas ir t.t.] - Banneris

• Tema - Counter-Strike 1.6

• Stock'as - Nėra

• Dydis - 468x60

• Tekstas - csWip.eu

• Sub-Tekstas - Counter-Strike Serveriai

• Ar reikalingas .PSD? - Taip

• Darbas[Avataras/Parašas ir t.t.] - Banneris

• Tema - Counter-Strike 1.6

• Stock'as - Nėra

• Dydis - 468x60

• Tekstas - csWip.eu

• Sub-Tekstas - Counter-Strike Serveriai

• Ar reikalingas .PSD? - Taip

• Darbas[Avataras/Parašas ir t.t.] - Banneris

• Tema - Counter-Strike 1.6

• Stock'as - Nėra

• Dydis - 468x60

• Tekstas - csWip.eu

• Sub-Tekstas - Counter-Strike Serveriai

• Ar reikalingas .PSD? - Taip

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...