Popas23

"Mini Ninjas" demo versija pasirodys šią savaitę

Recommended Posts

"Mini Ninjas" demo versija pasirodys šią savaitę

18626.jpg?t=1250537696

Tie, kurie nekantrauja išbandyti "Mini Ninjas" žaidimą gali apsiraminti, nes kaip paskelbė "Eidos", naujo, šauniai ir neįprastai atrodančio žaidimo demo versija PC ir X360 bei PS3 platformų savininkams bus pasiekiama jau šią savaitę. Reikia atminti, kad prie "Mini Ninjas" dirba labai talentinga komanda, sukūrusi "Hitman" seriją ir 2007-aisiais pasirodžiusį produktą - "Kane & Lynch: Dead Men".

Abi, PC ir X360 demo versijos pasirodys šį trečiadienį (rugpjūčio 19 d.), o PS3 savininkai išbandyti "Mini Ninjas" galės ketvirtadienį (rugpjūčio 20 d.). Kol kas nėra jokios informacijos apie pačios demo versijos sudėtį, tačiau, reikia tikėtis, jog veiksmo tikrai netrūks, o ir mažosios nindzės drąsiai kibs į atlapus kur kas didesniems priešams.

"Mini Ninjas" bus skirtas PC, PS3, X360, "Wii" ir DS platformoms. Žaidimas Šiaurės Amerikoje startuos rugsėjo 8-ą. Tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje ir kitose PAL teritorijose, "Mini Ninjas" pasirodys trimis dienomis vėliau - rugsėjo 11-ą. Tačiau Pranzūcija ir Vokietija šio, neįprastai atrodančio žaidimo sulauks rugsėjo 9-ąją.

[youtubecom]

[/youtubecom]

games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele