Moderatorius

Admin Pack By Valdynys

Recommended Posts

Sveiki , norėčiau pristatyti savo 1-ajį admin pack todėl labai dagu nesmerkite :P

NERIPIRNTA !!!

Kas jam yra :

Nesakysiu kokie boosteriai nes kai atsisiūsite pamatysit patys ( aišku ir metamod :D )

Pluginai :

nameflood.amxx - Neleidžia floodinti.

admin_check.amxx - /admin Parašo kas iš admin prisjunge.

amx_adminmodel.amxx - Admin atrodys Kaip VIP ( Vip skiną galima kesiti)

first_blood.amxx - Pirmasis kraujas .

enemy_down.amxx - Pasakys kai nušausi prieša - Emeny Down.

bullet_damage.amxx - Kiek žalos padarei.

ultimate_sounds.amxx - Nauji saoundai.

reloadbar.amxx - Kiek liko laiko kol persitaisys apkaba.

amx_gore_ultimate.amxx - Čia net sakyti nereikia.

admin_check.sma.amxx - Tas pats /admin. ( Netrinkit )

connect_announce.amxx - Prisijungimas ( pamatysit kai kas nors prisijungia)

connect_announce.sma.amxx - sma prisijungimo dalis.

connectsound.amxx - prisijungimo garsai.

hpk.amxx - Didelio pingo kickinotjas.

speclist.amxx - Spectatorių listas.

VIPpart1.amxx - Labai gera vip sistema su nurodymais viduje !

VIPpart2.amxx - Kaip ką daryti yra VIDUJE !

Nu va , tiktą išverčiau gal ir nelabai gerai , bet nieko tokio :P Tikiuosi labai daug klaidų nepaadriau , nestūmkit ir nevarykit ;D

Linkas siuntimuisi - http://rapidshare.com/files/267614723/Admin_pack.rar.html

-- Papildyta --

Netycia 2 :D

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

admin_check.sma.amxx - Tas pats /admin. ( Netrinkit ) - tai kam tu antrą kartą dėjai jį ?

reloadbar.amxx - Kiek liko laiko kol persitaisys apkaba. - koks skirtumas,kada pasikeis apkaba? svarbu kad keičiasi.

amx_gore_ultimate.amxx - Čia net sakyti nereikia. - Iš kur man žinoti ar kitiems žinoti kas čia per pluginas?

speclist.amxx - Spectatorių listas. - tolko nematau kad žinoti kas tave spectina.

VIPpart2.amxx - Kaip ką daryti yra VIDUJE ! - Nuo kada mes žydai esame? Šiais laikais mes viską darysim atvirkščiai - kad pamatyti kas viduje yra vippart2.amxx, reikės atidaryt per amxx studio .amxx failą ir viską matysime. Šaunu. Sakyčiau per sma failą mes viską matysim, kas viduje yra, o ne .amxx faile. FAILBOT.

amx_adminmodel.amxx - Admin atrodys Kaip VIP ( Vip skiną galima kesiti) - ale jau ;d jai yra mdl failas, ir jis užima daug, tai abejoju ar kas siųsis jį, anyway, būtų įdėtas į ftp, tai greit parsiųstu.

So, tai mano kritika iš mano pusės.

Dalintis šį pranešimą

marine gali nesistenkti jam neisaikinsi nes jam dar toli grazu ka reiskia .sma failiukai... nenustepciau kad jis dar coplint nemoketu... anyway riperis tu esi neuztenka to kad admin pack ripini tai dar ir mano .gif ripinti reikia pdc nervina tokie ...

Dalintis šį pranešimą

Mariane , Jeigu tu esi visiškai ŽALIAS ant cs , tai tu tikrai nežinai ką kur ir kas reiškai , tau visai Poh kada apkaba pasikeisk , tau turbūt ji visai gali net nesikeisti ane? Tau tik kad rašyti , nepamiršk , čia 1 mano Admin Pack , O tavo pirmo man geriau net nematyti ( Kažin ar toks visai egzistuoja) , kai biški CS pramoksi , ateik čia - Counter-Strike 1,6 Foruma.. Dejau aš ant taves.. Subresk.

Dalintis šį pranešimą

Mariane , Jeigu tu esi visiškai ŽALIAS ant cs , tai tu tikrai nežinai ką kur ir kas reiškai , tau visai Poh kada apkaba pasikeisk , tau turbūt ji visai gali net nesikeisti ane? Tau tik kad rašyti , nepamiršk , čia 1 mano Admin Pack , O tavo pirmo man geriau net nematyti ( Kažin ar toks visai egzistuoja) , kai biški CS pramoksi , ateik čia - Counter-Strike 1,6 Foruma.. Dejau aš ant taves.. Subresk.
lol ;ddddddd

1. Aš jau cs lošiu apie ~4 metus.

2. Taip, man p*x kada ji pasikeis, svarbu keičiasi.

3. Kaip ji gali nesikeisti, jei ji automatiškai keičiasi? FAIL.

4. Jei aklas, užsimesk akinius ir pažiūrėk admin pack skiltį.

5. Senai pramokęs.

6. Byb*ys xujovas, kad dedi?

7. Senai subrendęs.

8. Duok motinai su kompu palošti.

9. Nemoki kurti admin packų - išvis nekurk.

Soz4fail, soz4selfowned, soz4owned

Dalintis šį pranešimą

Stanamas , matau kaip yra , šitas admin pack dalis ėmiau iš vienur , iš kitus , o kito VISIŠKAI VISKĄ KŪRIAU PATS ! ( Tik su HTML padėjo ) , Šitas admin pack buvo kurtas visiškai šeip , o kitas mano , buvo kurtas pagal užsakyma , tema rakinu . P.S. Stanamas ar kaip ten tu , tu irgi sukurk admin pack , :P Nors kad laggo nebūtu.. Sekmės tau ŽASINE !

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele