Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Admin Pack By Valdynys


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , norėčiau pristatyti savo 1-ajį admin pack todėl labai dagu nesmerkite :P

NERIPIRNTA !!!

Kas jam yra :

Nesakysiu kokie boosteriai nes kai atsisiūsite pamatysit patys ( aišku ir metamod :D )

Pluginai :

nameflood.amxx - Neleidžia floodinti.

admin_check.amxx - /admin Parašo kas iš admin prisjunge.

amx_adminmodel.amxx - Admin atrodys Kaip VIP ( Vip skiną galima kesiti)

first_blood.amxx - Pirmasis kraujas .

enemy_down.amxx - Pasakys kai nušausi prieša - Emeny Down.

bullet_damage.amxx - Kiek žalos padarei.

ultimate_sounds.amxx - Nauji saoundai.

reloadbar.amxx - Kiek liko laiko kol persitaisys apkaba.

amx_gore_ultimate.amxx - Čia net sakyti nereikia.

admin_check.sma.amxx - Tas pats /admin. ( Netrinkit )

connect_announce.amxx - Prisijungimas ( pamatysit kai kas nors prisijungia)

connect_announce.sma.amxx - sma prisijungimo dalis.

connectsound.amxx - prisijungimo garsai.

hpk.amxx - Didelio pingo kickinotjas.

speclist.amxx - Spectatorių listas.

VIPpart1.amxx - Labai gera vip sistema su nurodymais viduje !

VIPpart2.amxx - Kaip ką daryti yra VIDUJE !

Nu va , tiktą išverčiau gal ir nelabai gerai , bet nieko tokio :P Tikiuosi labai daug klaidų nepaadriau , nestūmkit ir nevarykit ;D

Linkas siuntimuisi - http://rapidshare.com/files/267614723/Admin_pack.rar.html

-- Papildyta --

Netycia 2 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

admin_check.sma.amxx - Tas pats /admin. ( Netrinkit ) - tai kam tu antrą kartą dėjai jį ?

reloadbar.amxx - Kiek liko laiko kol persitaisys apkaba. - koks skirtumas,kada pasikeis apkaba? svarbu kad keičiasi.

amx_gore_ultimate.amxx - Čia net sakyti nereikia. - Iš kur man žinoti ar kitiems žinoti kas čia per pluginas?

speclist.amxx - Spectatorių listas. - tolko nematau kad žinoti kas tave spectina.

VIPpart2.amxx - Kaip ką daryti yra VIDUJE ! - Nuo kada mes žydai esame? Šiais laikais mes viską darysim atvirkščiai - kad pamatyti kas viduje yra vippart2.amxx, reikės atidaryt per amxx studio .amxx failą ir viską matysime. Šaunu. Sakyčiau per sma failą mes viską matysim, kas viduje yra, o ne .amxx faile. FAILBOT.

amx_adminmodel.amxx - Admin atrodys Kaip VIP ( Vip skiną galima kesiti) - ale jau ;d jai yra mdl failas, ir jis užima daug, tai abejoju ar kas siųsis jį, anyway, būtų įdėtas į ftp, tai greit parsiųstu.

So, tai mano kritika iš mano pusės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mariane , Jeigu tu esi visiškai ŽALIAS ant cs , tai tu tikrai nežinai ką kur ir kas reiškai , tau visai Poh kada apkaba pasikeisk , tau turbūt ji visai gali net nesikeisti ane? Tau tik kad rašyti , nepamiršk , čia 1 mano Admin Pack , O tavo pirmo man geriau net nematyti ( Kažin ar toks visai egzistuoja) , kai biški CS pramoksi , ateik čia - Counter-Strike 1,6 Foruma.. Dejau aš ant taves.. Subresk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mariane , Jeigu tu esi visiškai ŽALIAS ant cs , tai tu tikrai nežinai ką kur ir kas reiškai , tau visai Poh kada apkaba pasikeisk , tau turbūt ji visai gali net nesikeisti ane? Tau tik kad rašyti , nepamiršk , čia 1 mano Admin Pack , O tavo pirmo man geriau net nematyti ( Kažin ar toks visai egzistuoja) , kai biški CS pramoksi , ateik čia - Counter-Strike 1,6 Foruma.. Dejau aš ant taves.. Subresk.
lol ;ddddddd

1. Aš jau cs lošiu apie ~4 metus.

2. Taip, man p*x kada ji pasikeis, svarbu keičiasi.

3. Kaip ji gali nesikeisti, jei ji automatiškai keičiasi? FAIL.

4. Jei aklas, užsimesk akinius ir pažiūrėk admin pack skiltį.

5. Senai pramokęs.

6. Byb*ys xujovas, kad dedi?

7. Senai subrendęs.

8. Duok motinai su kompu palošti.

9. Nemoki kurti admin packų - išvis nekurk.

Soz4fail, soz4selfowned, soz4owned

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stanamas , matau kaip yra , šitas admin pack dalis ėmiau iš vienur , iš kitus , o kito VISIŠKAI VISKĄ KŪRIAU PATS ! ( Tik su HTML padėjo ) , Šitas admin pack buvo kurtas visiškai šeip , o kitas mano , buvo kurtas pagal užsakyma , tema rakinu . P.S. Stanamas ar kaip ten tu , tu irgi sukurk admin pack , :P Nors kad laggo nebūtu.. Sekmės tau ŽASINE !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...