Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimelis [ ??? ]


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5343 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man reiketu [ Srr kad nera Lietuvisku radziu , neveikia pas drauga ] keletos pluginu modu ir kad viskas butu viename isieitu admin pack :P Nu va : Boosteriai tai aisku ir zm plague apie 4,00 4,03 [ nepamenu tikslai :D Ammo banka [ kad gerai veikti kaip kur kelti ir map.] kad adminai galetu duoti arba atimti ammo , gera VIP sistema [ Pritaikyte Zm : Vip atrodo kitaip , gali votekick , voteban , votemap ir pan. , 2x ammo fast , 1 ammo su zombie kill , 2x sokinejimai , VIP MENU : +200 Hp , +50 armour nuo infection , Ak47 + Emka .] Uzam [ Kitaip atrodo ,2x sokinejimai , 3x fast ammo , 10 kartu gali pasinaudoti admin menu , ban , kick , mep , vote ir pan. , visada ammo nuo infection , hp uz killa ] Pluginai ( be pavandinimu sakysiu , nes kitu nezinau ) :

Knock back

Lietuviskai viskas ( zombiu pavadinimai , ka daro , tas kur paspaudus m viskas lt , nu zodziu viskas lt )

Jiegu srvival turi jp atomatiskai jis ji ismeta ir neleidzia pasiiti

survival dar speed didesnis ir sonikenja 2x

kad jeigu baigiasi kulkos , su knf gali toli toli zombi numusti kad net speji pasikeisti apkabas

labai daug anti lagg pluginu , kad butu minimalus lagg

PAKOLKAS tiek , jeigu kas papildysiu :P

Zinau darbas lbj sunkus ( turbut ) , buciau dekingas , gaus visus mano pinigus ir +rep kelias dienas :D Jeigu lbj sunku , arba su papildymais gerai + web , atsilyginsiu grynaisiais :)

Srr uz gramatines klaidas, lbj skubejau :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Draugas pirko keletą anti-lagg pluginų ir man juos atsiunte..Čia dėti negaliu nes neleidžia man ;( Mano draugo ir mano cs serveryje tikrai sumažino.. Ypač pas jį.. Visada visų pingas ankščiau buvo 10-100 ( 100 max ) bet vistiek kažkas netaip buvo.. Idėjo tuos pluginus kur pirko ir visų lagg 1-10..Tai dabar turi 3 servus ( Zm , Public ir CSDM ) Gerai , rakinu tema nes matau jog niekas tikrai nesukurs..Ačių kas bandėt ar pan o kas tik papostinti norėjo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5343 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...