Moderatorius

Klausimelis [ ??? ]

Recommended Posts

Man reiketu [ Srr kad nera Lietuvisku radziu , neveikia pas drauga ] keletos pluginu modu ir kad viskas butu viename isieitu admin pack :P Nu va : Boosteriai tai aisku ir zm plague apie 4,00 4,03 [ nepamenu tikslai :D Ammo banka [ kad gerai veikti kaip kur kelti ir map.] kad adminai galetu duoti arba atimti ammo , gera VIP sistema [ Pritaikyte Zm : Vip atrodo kitaip , gali votekick , voteban , votemap ir pan. , 2x ammo fast , 1 ammo su zombie kill , 2x sokinejimai , VIP MENU : +200 Hp , +50 armour nuo infection , Ak47 + Emka .] Uzam [ Kitaip atrodo ,2x sokinejimai , 3x fast ammo , 10 kartu gali pasinaudoti admin menu , ban , kick , mep , vote ir pan. , visada ammo nuo infection , hp uz killa ] Pluginai ( be pavandinimu sakysiu , nes kitu nezinau ) :

Knock back

Lietuviskai viskas ( zombiu pavadinimai , ka daro , tas kur paspaudus m viskas lt , nu zodziu viskas lt )

Jiegu srvival turi jp atomatiskai jis ji ismeta ir neleidzia pasiiti

survival dar speed didesnis ir sonikenja 2x

kad jeigu baigiasi kulkos , su knf gali toli toli zombi numusti kad net speji pasikeisti apkabas

labai daug anti lagg pluginu , kad butu minimalus lagg

PAKOLKAS tiek , jeigu kas papildysiu :P

Zinau darbas lbj sunkus ( turbut ) , buciau dekingas , gaus visus mano pinigus ir +rep kelias dienas :D Jeigu lbj sunku , arba su papildymais gerai + web , atsilyginsiu grynaisiais :)

Srr uz gramatines klaidas, lbj skubejau :P

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Zmones prie tokiu admin pack kurimo prasieda valandas, o tu nei padoriai parasyt negali, ir nepatikimas atrodai... Nemanau ar kas vygdys tavo fantazijos vaisius.... ir seip sakau srw butu s.... mano manymu kas perdaug tas nesveika...o cia krc makalyne...

Dalintis šį pranešimą

Kokio reikia aiškumo? Daug kas aišku ( nėra pluginu name nes kitų nežinau ) , žinau , darbas tikrai labai sunkus , o jei atrodau nepatikimas tai ir nedirbk , tikrai atsiras turėtų žmonių .

-- Papildyta --

Aūūūū , parašyk man į pm , viską iždėstysiu.

Dalintis šį pranešimą

Svečias

15min darbas...

Dalintis šį pranešimą

Valdiny,pamirsk anti lag pluginus - tai yra nesamone... Pagalvok, kaip su kazkokiu failiuku galima sumazinti laga serve,tas pluginas tik rate'us keicia ir tik labiau laga sukelia, venu zodziu tai yra nesamone jis nieko nepadeda. O, kad maziau lagintu reikia gero pc ir interneto :)

Dalintis šį pranešimą

Draugas pirko keletą anti-lagg pluginų ir man juos atsiunte..Čia dėti negaliu nes neleidžia man ;( Mano draugo ir mano cs serveryje tikrai sumažino.. Ypač pas jį.. Visada visų pingas ankščiau buvo 10-100 ( 100 max ) bet vistiek kažkas netaip buvo.. Idėjo tuos pluginus kur pirko ir visų lagg 1-10..Tai dabar turi 3 servus ( Zm , Public ir CSDM ) Gerai , rakinu tema nes matau jog niekas tikrai nesukurs..Ačių kas bandėt ar pan o kas tik papostinti norėjo..

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele