Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodu: SMS Admin/VIP/Slot sistemą!


Guest Armasi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5345 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norejai parasyt:

O eilinį kartą tavo pilnas Default servas

:D

Gali čia neberašyti vistiek negausi, tos sistemos dykai :)

Ne nu tu juokingas.. Gal pirma paklausk ar imciau "tavo kurta sistema" jei net pats uz dyka siulitum.

As savo turiu, bet geriau isvis netureti jokios sistemos negu "tavo kurta" (labai abejoju kad taip yra). :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norejai parasyt:
O eilinį kartą tavo pilnas Default servas

:D

Gali čia neberašyti vistiek negausi, tos sistemos dykai :)

Ne nu tu juokingas.. Gal pirma paklausk ar imciau "tavo kurta sistema" jei net pats uz dyka siulitum.

As savo turiu, bet geriau isvis netureti jokios sistemos negu "tavo kurta" (labai abejoju kad taip yra). :lol:

Rankai kai ką kitą pasako, zombynas max 15 žmonių per diena, Default kyla leidžiasi, kas minute. 12-14 žmonių, būna ir retsykeis pilnas :D

Tai ko rašai čia? Ir postini savo šūdinus serverius? Vistiek tos sistemos negausi iš manęs, gali jau neberašinėti LAISVAS :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu paskaityk savo 10 punktu atidziai ir musu pirmus postus atidziai ir pagalvok.... dunduk ka tu parasiai

o išminčius prašneko, eik savo postus redaguok žiaurios pievos yra visada.

-- Papildyta --

Armasi, bet aš pats kiekvieną kartą pažiūrėjęs į jo ir tavo serverius matau tik vieną dalyką. Pas tave max 14-15, pas jį minimum 14-15. Daryk išvadas, kad tavo serveriai nieko neverti. Nes mano serveryje susirenka 14-15 žmonių nors jis net ne 24/7.

Jo kur gi ne tik viskas kitaip atrodo.

aha pas jo 14-15 minimum tik statistika to nerodo :D o pas mane 14 minimum ir statistikoj tiek, :)

va jo net mažiau nei 10 nukrenta ir vėl kol atsitoja bent virš 10

žaidėjų..

b_560x95.png

o va čia mano, kažkaip rodo čiut ne pilna...

m4.png?k=9586ae0ca06b45da4b77a570827af880&10426882

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ko rašai čia? Ir postini savo šūdinus serverius?

Tu paziurek mano pirma posta sioje temoje, parasiau viena zodi, turbut nezinai ka jis reiskia, tai paaiskinsiu, reiske - melagis, nes rasei kad "mano kurtos sistemos", tu gal siek tiek paredagavai, bet kurei tikrai ne tu. Ir tu pirmas pradejai rasyt apie "sudinus serverius", o ne as.

Vistiek tos sistemos negausi iš manęs, gali jau neberašinėti

O va del sito tai as isvis nesuprantu.. Tau gal su galva kazkas negerai, ar kas tau daros? Iskur istraukei kad man reikalinga ta tavo sistema? Parodyk kur as rasiau kad man ji reikalinga? Tu zinai kad turiu sms sistema ir nieko keisti nenoriu, ir "tavo" sistemos man tikrai nereikia net uzdyka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ko rašai čia? Ir postini savo šūdinus serverius?

Tu paziurek mano pirma posta sioje temoje, parasiau viena zodi, turbut nezinai ka jis reiskia, tai paaiskinsiu, reiske - melagis, nes rasei kad "mano kurtos sistemos", tu gal siek tiek paredagavai, bet kurei tikrai ne tu. Ir tu pirmas pradejai rasyt apie "sudinus serverius", o ne as.

Vistiek tos sistemos negausi iš manęs, gali jau neberašinėti

O va del sito tai as isvis nesuprantu.. Tau gal su galva kazkas negerai, ar kas tau daros? Iskur istraukei kad man reikalinga ta tavo sistema? Parodyk kur as rasiau kad man ji reikalinga? Tu zinai kad turiu sms sistema ir nieko keisti nenoriu, ir "tavo" sistemos man tikrai nereikia net uzdyka.

Pats pradedi pats ir srėbk, tai ko čia prikibai prie manęs? tik dėl vieno dalyko, kaip suprantu, nes neduodi ramybės ir vėl postinti parašiau gi LAISVAS ate, čiau, asta lavysta, good bye, dasvidanijas.

Supratai gal dabar?

Ir vienintelis dalykas ką ripinau, ant tos sistemos tai css.css failas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Armasi, tu pažiūrėk į savo servo Last 24 hours. Daugiau 16 pakilę nebuvo. :lol: Ant tiek durnas esi, kad tiesos nesuprati?

Čia tu durnas masofkini :)

Na surf 16 maxas nu ir? Tuo labiau, kad 4 servai ir lankytojai dalinas, nes kai pakūriau servus kitus, jokių reklamų nebepirkau.

Ir LINUX ne windows locheli, juos rodo per internetą paskutinius ir ne visiems juos gaudo, nes naudoja senus cs packus.

Ir be to, surfe tiek lankytojų dabar, nes įdėtas anti-cheatas ir žaidėjų sumažėjo, bet pakilo Deathrun ir HNS, nes kekvieną dieną nemažai žmonių loše.

Be to nežinojau, kad game-monitor taip rodo, nes naudojuos tik para :)

o čia exgame.lt žaidėjai per pastarasią parą :D dar mažiau 12

default.png?k=cec8bcad36be3c0ecb57728abb5df02c&10427550

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

armasi bet tau tikrai reik pasigidyt...su galva negerai.

O dar vienas postas, koks protingas esi neturiu žodžių.

Kai pamatysiu, kad esi parašęs protingą postą uždėsiu +REP ir visus savo forumo Litus atiduosiu tau.

Tai ko nepaskambini į skype paskambinsiu rašei verchas, verchas užauk pirma bijo, net per skype kalbėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5345 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...