Rezidentas

"DoubleBear Productions" žada naują zombių antplūdį

Recommended Posts

Žaidėjai jau senai įprato kautis prieš minią gyvų numirėlių ar užkrėstų virusu žmonių. Tačiau "DoubleBear Productions" žaidimų studija žada zombių antplūdį parodyt visai kitokiu, nauju kampu.

Kompanija anonsavo trečio asmens žaidimą, pavadinimu - "Zombie RPG", jame atsispindi tiek žanras, tiek ir žaidimo tikslas. Idėjos pagrindas yra tas pats zombių antplūdis, tačiau vietoj to, kad mes negailestingai juos naikintume, mums teks įnirtingai kovoti už savo gyvybę. Ir esmė net ne vaikščiojančiuose lavonuose, o pačioje pilno chaoso aplinkoje.

Kūrėjai pabandė įsivaizduoti ir perteikti žaidėjams, kaip atrodytų pasaulis jeigu numirėliai išties prisikeltų iš savo kapų. Panika, baimė, painiava greitai sunaikina blaivų protą ir kiekvienas pradeda kovot pats už save. Priešais tampa ne tik alkani zombiai, bet ir alkani žmonės. Maistas tampa pagrindine vertybe, žaidime naudojama ir kaip valiuta, ir kaip gyvybės šaltinis.

Tokiose sąlygose kūrėjai planuoja realizuoti ir dar vieną sudėtingą sistemą - visi žaidėjo padaryti veiksniai, atsispindės ir tolesnėse siužeto detalėse.

Pasirodymo data kolkas neanonsuojama. Zombie RPG - debiutinis "DoubleBear Productions" projektas, tačiau vienas iš studijos įkūrėjų Brian'as Mitsoda turi nemažai patirties šioje sferoje ir RPG taip pat. Anksčiau jis darbavosi "Black Isle Studios", "Troika Games" ir "Obsidian Entertainment".

games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele