GymBo

Terapeutas padės nuo Wow priklausomybės

Recommended Posts

18257.jpg?t=1249325141

Daktaras Richard Graham derasi su Blizzard dėl galimybės gauti priėjimą nemokamai sau ir savo kolegom prie žaidimo "World of Warcraft", kad galėtų padėti žaidėjams atsikratyti priklausomybės arba ją sumažinti. Taip pat kalbasi su žaidėjais, jog galėtu sudaryti žmonių grupes kurie, manoma, yra priklausomi nuo žaidimo.

Terapeutai vis diskutuoja galimą žaidimų įtaką ir neprieina bendros nuomonės dėl priklausomybės. Pietų Korėjos ir Kinijos įvykiai kai žaidimų maratonų metu miršta žaidėjai lyg ir patvirtintų faktą, tačiau Amerikos medikų asociacija neigia ir nepripažįsta tai kaip oficialios protinės negalios. Tuo tarpų Švedijos atliktas tyrimas netik nustatė, jog žaidimai sukelia priklausomybę, bet ir įrodė jog psichologinis poveikis stipresnis negu kokaino.

„Priklausomi nuo žaidimų neparodo tokių pačių požymių kaip dauguma paauglių turinčių socialinių sutrikimų. Daugumą jų būna užsidarę kambariuose ir nepasiekiami tradiciniais metodais, dėl to reikia ieškot kitų būdų juos pasiekt ir pagelbėt“ - teigia daktaras. Taip pat jis tikisi, kad tokių jo pavyzdžiu paseks daugiau terapeutų, kad galėtų efektyviau pagelbėt žaidėjams.

Juokingas, bet tuo tarpu prasmingas klausimas iškyla: ar bandantys pagelbėt jaunimui atsikratyti priklausomybės nuo MMO žaidimų terapeutai patys netaps priklausomi? Pastangos pagelbėt turėtų atverti naujų įdomių dalykų apie šį potencialų sutrikimą.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele