Peršokti į turinį

nesiojamas kompiuteris neisijunge pilnai ir pastringa


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

windows has encountered a problem comunicating with a device connected to your computer . this error can be cause by unplugging a removable storage divice such as an external usb drive while the device such as an externalusb drive while the device is in esu or by fauly hardware such as a hard drive oe cd rom drive that is failing. make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer if you continue to receive this error message cantact the hardware manufacturer status 0x00000e9 info has unexpected i/o error has occurred .n

Stai sita meta kaip meginau windows perasiti nes man nesiojamas kompiuteris neisijunge pilnai gal kas galit padet del sios problemos nes nebezinau ka daryt. lb aciu jeikas padetu su se problema

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

windows has encountered a problem comunicating with a device connected to your computer . this error can be cause by unplugging a removable storage divice such as an external usb drive while the device such as an externalusb drive while the device is in esu or by fauly hardware such as a hard drive oe cd rom drive that is failing. make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer if you continue to receive this error message cantact the hardware manufacturer status 0x00000e9 info has unexpected i/o error has occurred .n

Stai sita meta kaip meginau windows perasiti nes man nesiojamas kompiuteris neisijunge pilnai gal kas galit padet del sios problemos nes nebezinau ka daryt. lb aciu jeikas padetu su se problema

išverciau ka reiškia

windows susitiko su problemą comunicating su prietaisu, prijungtu prie jūsų kompiuterio. ši klaida gali būti priežastimi, išjungdama pakeičiamą laikyną divice tokį kaip išorinis usb variklis tuo metu, kai prietaisas toks kaip externalusb važiuoja tuo metu, kai prietaisas yra ar prie fauly aparatinės įrangos tokios kaip standusis diskas oe cd rom variklis, kuris nepasiseka. įsitikinkite, kad bet koks pakeičiamas laikymas yra tinkamai prijungtas ir paskui iš naujo pradėti jūsų kompiuterį, jei jūs tęsiate gauti šią klaidos žinutę cantact aparatinės įrangos gamintojo padėtis 0x00000e9, informacija turi nelauktą i/o klaidą, įvyko.n

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...