Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5168 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi parodysiu pamoka kaip pasidaryt, kad kai pas jus yra atejas draugas ir nenorite, kad žinotu pw tai čia manau tikrai geras dalykas jūsų serveriui :)

Taigi pradėkime, atsidarote .pwn serverio gm faila

ir spaudžiate control+F išmeta tada toli langa jame įrašote:

DIALOG_STYLE_INPUT

Ir matote: (pas jus gali buti kitaip),

ShowPlayerDialog(playerid,8,DIALOG_STYLE_INPUT,"{ff6600}vartotojo Prisijungimas",w,"Junktis","Iseiti");}

Tada

DIALOG_STYLE_INPUT

Pakeičiat į:

DIALOG_STYLE_PASSWORD

Ir viskas jūs jau turite ••••••• formos slaptažodį serveryje :)

Pamoka kuriau aš, tikrai nerasite kituose forumuose nebent aš ten būsiu idėjas :)

Pastaba: kam meta error atsinaujinkite į 0.3D versija su visais pawno foleriais ir tada susicompailins :)

Jaigu atnaujinus meta vis tiek error, dėkite prie #define MAX_PLAYERS 200. Ši koda:

#define DIALOG_STYLE_PASSWORD (3)

Turėtų padėti, nes man padėjo.

Kam negaila +rep :)

  • Atsakymų 47
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Svečias

. Atsisiūskite šį failą: http://www.sa-mp.com/download.php Štai kūrį reikia siūstis : http://www.part.lt/img/b0e4a30d09bfd50d ... 331226.png

2. Jį išsiekstraktinat.

3. Tuomet tam aplankale kur išsiekstraktinot yra samp-server, samp-npc, announce juos nusikopinat CTRL+C.

4. Nusikopine einate į tą aplankalą kuriame yra jūsų GameMode ir CTRL+V.

5. Tuomet su viskuo sutikite.

. Atsisiūskite šį failą: http://www.sa-mp.com/download.php Štai kūrį reikia siūstis : http://www.part.lt/img/b0e4a30d09bfd50d ... 331226.png

2. Jį išsiekstraktinat.

3. Tuomet tam aplankale kur išsiekstraktinot yra samp-server, samp-npc, announce juos nusikopinat CTRL+C.

4. Nusikopine einate į tą aplankalą kuriame yra jūsų GameMode ir CTRL+V.

5. Tuomet su viskuo sutikite.

Atsisiųskite šį failą... Kurį? Ne vienas yra, ne visi supras.

j

. Atsisiūskite šį failą: http://www.sa-mp.com/download.php Štai kūrį reikia siūstis : http://www.part.lt/img/b0e4a30d09bfd50d ... 331226.png

2. Jį išsiekstraktinat.

3. Tuomet tam aplankale kur išsiekstraktinot yra samp-server, samp-npc, announce juos nusikopinat CTRL+C.

4. Nusikopine einate į tą aplankalą kuriame yra jūsų GameMode ir CTRL+V.

5. Tuomet su viskuo sutikite.

Va ir klaidini reikia ir pawno ir include(bent jau as keliau) tada bus gerai nes bandziau be situ tai orgo mete error bet kaip ir sakau isikeliau include ir pawno ir viskas ciki rytoj ikelsiu pawno ir include folderius :)

Tas include yra ne pawno folederi! O prie fs,gm, server, announce failu!

-- Papildyta --

Visa pawno aplanka pasikeiskit i 0.3D ir bus rami galva viskas veiks.

Jai negaila +rep :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5168 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...