Peršokti į turinį

Ieskai gamemod'o?Ateik ir parasyk kokio gamemod'o ieskai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kokie jus debilai :DD Krč, rašo man tokio tokio ir tokio :DD Neaxujeli?? Be bugu, su vartais, daxuja darbu, naujos sistemos :DD Bybi galiu i burna pasiulyt, norit ?

temos kūrėjas pavaro - pavadinimas " ieškai game modo? ateik ir parasyk kokio gamemodo ieškai!" Pato sako, vą sarašas , isirinkit ir atsiusiu :DD O jei tame saaraše ner tokio kur aš noriu>???

Fail krč..

Nu ok, aš ieškau SARG.LT Gm, laukiu šnd iki 18:00 jeigu nesurasi tau *Myliu SuperGames.lt* :devil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Neperdaugiausiai summapinta,bet jei gm geras ir daug sumappint tai neproblema,išsiimsiu pats mappus .

2. Kad nbūtu daug sistemų,nes norėciau gm editint .

3. Versija nesvarbi,bet geriau kad butu 3.0d.

4. ir paskutinis prašymas kad nebūtu labai tau bugų..

Na kagi, jeigu kas turite pasiulymu rašykit linkus cia, P.S. Už tikrus litus galit nesiųlyti.

DĖMESIO: GM reikalinags editinimui,taigi geriau butu viskas tvarkingai surasyta kas kur yra,pvz kad nebutu pickupas pvz armijos o parasyta kad apsaugos,na cia tik pwz..

o Jėzz kokių as čia reikalavimu sukėliau,nu bet ph,kas galit padėkit,atsidėkosiu tavo forumo anketos naudai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki. Man reikia beveik tuščio GM, kuriame būtu porą darbų, šiektiek komandų. Kad būtu pradėtas. O aš jį prasitesiu. 0.3D Būtina. Gali būti sukurtas ir beveik visas. Svarbu kad būtu gm normalus. Atsiskaitau - 50FLT, +R3P

P.S. Svarbu dar kad galėčiau dar aš kanors pamappint. Aišku jai nepatiks darbai išsiimsiu. Ačiū. AŽ Prašau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...