Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problema dėl vidinio IP! HELP! +rep +Forumo LT!


Ex1sT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi susidūriau su tokia problema, anskčiau Mano IP buvo išorinis, bet dabar vidinis ir, net žinau priežastį. Nesenai nusipirkome routerio (Interneto išskirstytoją ar kaškas pnš.) ir iš šito routerio* tiekia 2 namų kompiuteriams internetą, tai laptop'ui belaidis internetas ir mano su laidu nuo routerio ir, kaip ikišu laidą iš routerio žinoma pasikeičia IP adresas iš 80.***.**.*** į 192.***.*.** ir taip IP tampa vidiniu, be routerio tiesiai kabelį kišant interneto į PC viskas veikia, bet iš routerio ne, patarkite ką man daryti, kad taptu išorinis per routerį, kaip galime tai padaryti nepadarant žalos, kad veiktu laptope ir pas mane internetas, kaip ir buvę. Laukiu rimto, aiškaus atsakymo. Duosiu iškarto +REP ir Forumo LT. PAGALBOS!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...